Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Jak hledat na seznamkách ty správné lidi

Post date:

Author:

Category:

Každá online seznamka umožňuje nějakým způsobem zobrazovat pouze takové uživatele, kteří nás zajímají. K tomu obvykle slouží nějaké vyhledávání lidí na seznamce nebo kategorie, díky kterým se můžeme proklikat k užšímu okruhu uživatelů třeba na základě toho, co hledají a tak dále. Podívejme se, jak na seznamce vyhledávat co nejefektivněji.

Lidé v okolí během okamžiku

Pokud se jedná o vyhledávání lidí, kteří nás zajímají, pak většina všech lidí vyhledává obvykle lidi ze svého okolí. Je to logické, protože pokud máme v nějakém městě svou rodinu, kamarády a práci, tak je výhodné hledat svůj protějšek právě odtud.

Takže doporučujeme začít s vyhledáváním lidí ve svém okolí. Obvykle je možnost toto okolí definovat na základě města, kraje, případně jako okruh v rozsahu kilometrů od místa nebo města, které zadáme. Pokud máte na seznamce také svůj profil, nebo se teprve chystáte k registraci, pak určitě zvažte, jaké město zadáte. Možná totiž máte trvalé bydliště v Brně, ale pokud studujete nebo pracujete v Praze a předpokládáte, že se tady usadíte, pak je určitě výhodnější vyplnit ve svém seznamovacím profilu právě Prahu, aby si vás našli lidé odtud.

Pozor na nevhodné kombinace předvoleb

Některé seznamky mají hodně přesné vyhledávání, které umožňuje zadávat velké množství různých kombinací předvoleb. Pokud by měli všichni uživatelé vyplněny všechny údaje, a navíc opravdu pravdivě, pak by se s tím dalo bez problémů pracovat, ale tak to není. Proto se může snadno a často stát, že i na seznamce s několika tisíci uživateli nikoho podle zadaných předvoleb nenajdete.

Doporučujeme vám vždy své předvolby postupně upřesňovat a okruh vhodných uživatelů postupně omezovat. Obvykle stačí pro začátek zadat pohlaví, věkový rozsah od – do a potom lokalitu, kterou můžeme opět začít nejdřív krajem, nebo okruhem třeba 30 km od města, odkud jsme. Pokud je výpis dost rozsáhlý, můžeme vybrat preferovaný typ vztahu. Typicky je na výběr vážné seznámení, nezávazný flirt, přátelství, nebo třeba pokec a chat.

Dalším krokem k úspěchu je pravidelné vyhledávání, alespoň každý druhý den. Pokud jste na seznamce poprvé, zabere to trochu času, než si všechny odpovídající profily prohlédnete a případně některé oslovíte. Následně už stačí prohlížet pouze nejnovější profily, které přibudou od vaší poslední návštěvy seznamky. Buďte aktivní, vyhledávejte, komunikujte a uvidíte, že brzy objevíte i vy své osudové štěstí.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!