Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Nový vodní filtr BRITA On Tap čistí vodu snadno a rychle

Post date:

Author:

Category:

Praha, 27. srpna 2019 – Společnost BRITA, německý expert na filtraci vody, představila praktickou vychytávku pro všechny milovníky jednoduchých řešení. Vodní filtr BRITA On Tap stačí nasadit na vodovodní kohoutek a můžete mít filtrovanou vodu kdykoliv si vzpomenete. Inovativní duté filtrační vlákna s dlouhou životností navíc zajišťují vysokou účinnost. Zvolit si můžete ze třech možných nastavení: proud filtrované vody, proud nefiltrované vody a nefiltrovaná vodní sprcha. Zbývající kapacitu filtru pak ukazuje digitální displej. 

Nový vodní filtrační systém BRITA On Tap je šikovný pomocník, který ušetří spoustu času a umožní vám dopřát si čistou vodu kdykoliv během dne. Systém je totiž nastaven přímo na kuchyňský vodovodní kohoutek, instalace i používání filtru je navíc velmi snadné. Filtrační kazeta BRITA On Tap vám vyčistí vodu na tři až čtyři měsíce – za předpokladu konzumace 5–7 litrů za den. 

L:\ACCOUNTS\Potten&Pannen\Akce\Brita TK\BRITA On Tap - flashka\2019_OnTap_inUseFilter_Perspective.jpg

Jeden systém, tři vodní funkce

BRITA On Tap nabízí hned tři různé funkce. Pro vaše pohodlí si můžete nastavit proud filtrované vody, proud nefiltrované vody nebo nefiltrovanou vodní sprchu. Nastavení těchto funkcí je jednoduché, stačí pouze nastavit páčku filtru na požadovanou funkci a otevřít vodovodní kohoutek. Pokud máte funkci filtrace vypnutou, voda proteče kolem filtru. Máte-li filtraci vody nastavenou, voda projde filtrační kazetou a poteče druhým výstupem. Ten je vyjímatelný a snadno se udržuje.

Dokonalejší filtrace díky dutým filtračním vláknům 

Filtrační kazeta BRITA On Tap kombinuje tři různé filtrační technologie. 

  1. Iontoměničové vlákno redukuje těžké kovy, například olovo.
  2. Aktivní uhlí odstraňuje chemikálie způsobující špatnou chuť vody či její zápach (například chlór), zároveň odstraňuje i pesticidy a herbicidy.*
  3. Membrána z dutých vláken filtruje částice větší než 1 µm (například mikroplasty) a 99,99 % bakterií.* Jak to funguje? Membrána obsahuje, podobně jako síto, velké množství miniaturních pórů a tím zabraňuje proniknutí částic větších než 1 µm do vody.

Minerály, jako je hořčík nebo vápník, zůstávají zachovány.

*Pokud jsou v kohoutkové vodě přítomné.

Jednoduché používání a snadná instalace

Voda proudí filtrační kazetou rychlostí zhruba 1,6 litrů za minutu. Rychlý mechanismus je tak ideální pro domácnost nebo kanceláře, které mají velkou spotřebu vody. Jedna kazeta vyčistí zhruba 600 litrů, což odpovídá tří až čtyřměsíční spotřebě vody při denním výdeji 5–7 litrů. Okamžitý přehled nad kapacitou vodního filtru vám zajistí digitální displej, který ukazuje zbývající počet litrů. Kromě jednoduchého používání je snadná i samotná instalace produktu, stačí jej pomocí adaptéru nasadit na vodní kohoutek. V balení jich naleznete celkem 5, filtr BRITA On Tap se tak bude hodit na většinu standartních kohoutků.  

Nový vodovodní filtrační systém BRITA On Tap (v balení s jednou filtrační kazetou) a náhradní filtrační kazety jsou dostupné v obchodech Potten & Pannen a na e-shopu pottenpannen.cz za 1 599 Kč.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!