Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

O jarních prázdninách do Prahy

Post date:

Author:

Category:

Kam na skvělý prázdninový výlet? Rozhodně do naší metropole, která nabízí nevšední možnosti poznání své historie během vlastivědných procházek Prahou. Kromě zajímavých procházek s průvodcem se také nabízí komentované prohlídky Letiště Praha nebo návštěva největší výstavy kosmonautiky v pavilonech Výstaviště Praha, pro milovníky přírody naopak večerní prohlídky skleníku Fata Morgany. Kde začnete s rodinou během svého pobytu vy?

Vlastivědné procházky pro celou rodinu

Hned na začátku je dobré si zajistit ubytování v Praze, protože v termínech jarních prázdnin je metropole velmi žádaná. Stejně jako vlastivědné procházky, o které je velký zájem, je proto dobré si zajistit místa v předprodeji na webových stránkách Pražské informační služby. V rámci vlastivědných procházek se můžete podívat do Maiselovy synagogy, Národního divadla, ale stejně tak si projít pražská nábřeží nebo průchody a pasáže. Velmi oblíbená je také návštěva staré čistírny odpadních vod v Bubenči, kde se natáčely scény filmu Mission Impossible.

Na letadla i do hangáru

Jak to funguje na letišti? Právě to se děti dozví během komentovaných prohlídek Letiště Praha, během kterých si mohou vyfotit například i největší dopravní letadlo na světě Airbus A380 společnosti Emirates. Kromě toho zažijí pravou bezpečnostní kontrolu, dozví se o chodu letiště, seznámí se s technikou, ale i zajímavostmi z leteckého provozu. V případě sněhu nebo mrazu mohou být dokonce přímo u odmrazování strojů před odletem. Vstupenky lze zajistit předem na webových stránkách Letiště Praha.

Do kosmu nebo do džungle?

Několikadenní výlet do Prahy je dobré předem dobře naplánovat, ubytování si lze jednoduše zajistit v garsonce pomocí pronájmu bytu bez realitky, ale rozhodně nezapomeňte ani na rezervaci všech prohlídek nebo přímo zakoupení vstupenek předem. Zájem totiž bude v době jarních prázdnin veliký i o největší výstavu kosmonautiky v Praze, která vznikla ve spolupráci s NASA nebo o večerní a noční prohlídky džungle Fata Morgana, kde se představí noční život v pralese plný roztodivných zvuků a omamné vůně květů lákající noční motýly.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!