Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jak by měla vypadat ideální koupelnová předložka

Post date:

Author:

Category:

Koupelnová předložka je předmět, který plní estetickou i praktickou funkci. Jaké vlastnosti by měla mít ideální předložka tak, aby vám dlouho sloužila? 

Protiskluzová úprava

Každá koupelnová předložka sídlí v koupelně stejně jako ručníky. Měla by být ze spodní strany opatřena protiskluzovými prvky. Ty slouží k tomu, abychom po vystoupení z vany nebo ze sprchového koutu stoupli na stabilní podložku, která neuklouzne. Stabilita je jednou z nejžádanějších vlastností u luxusních koupelnových předložek.

Možnost předložku vyprat

Pokud milujete pořádek v domácnosti, jistě máte v plánu koupelnovou předložku pravidelně čistit. Vždy je lepší mít dvě předložky, abyste je mohli střídat pro případ, že bude jedna z nich v procesu praní a sušení. Prát podložku se doporučuje jednou týdně až jednou měsíčně, záleží na vytíženosti dané domácnosti. Ohebná předložka se pere velmi dobře, skvěle také schne.

Stálobarevnost

Stálá barva, která nepouští, je dalším požadavkem pro koupelnovou předložku. Může se jednat o výrobek, který doslova hýří barvami, při namočení ale nepustí žádnou z nich. Řídit se můžete informacemi od výrobce, nebo třeba uživatelskými recenzemi.

Design

Předložka, která splňuje všechny předchozí body, ale není nám příjemná na pohled, se u nás doma prostě a jednoduše používat nebude a nikdy se nezabydlí. Proto je podstatné si zvolit předložku, která celý prostor doplní, nebo jej nějak oživí. Milujete pestré barvy? Nebo dáváte přednost minimalismu a sladěnému interiéru do posledního detailu? Vyberte si také koupelnovou předložku, která vám bude příjemná na pohled. Vždyť koupelna je jedním z prvních míst, kam po ránu míří naše kroky.

Možná by se zdálo, že koupelnová předložka nebude hrát v prostoru koupelny velkou roli, opak je ale pravdou. Prostor dokáže vyladit, oživit, a také pořádně zabydlet. Přejete si také pohled na příjemný předmět pokaždé, když vyjdete z vany nebo sprchového koutu? Už víte, jaké vlastnosti bude mít vaše dokonalá koupelnová předložka?

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!