Pátek, Říjen 23, 2020
- Komerční sdělení -

Okořeňte si intimní život těmi správnými hračkami

Post date:

Author:

Category:

V takřka každém vztahu po několika letech soužití nastane stereotyp, který však zasahuje i do intimního života. Určitě budete souhlasit s tím, že sexuální hrátky jsou bezesporu jednou z nejoblíbenějších kratochvílí, protože stmelují vztahy mezi partnery. Občas i v posteli nastane splín, a tak budete toužit po něčem novém, pestřejším a nevyzkoušeném. Hned nemyslete na nevěru, jelikož ta vůbec nikam nevede. A raději sáhněte po nějaké erotické pomůcce, se kterou okořeníte i poměrně nudný sex.

Ještě před tím, než navštívíte sexshop, byste si měla ujasnit, na co máte chuť a co by se vám asi tak líbilo. Podíváme se nyní na tři nejprodávanější sexuální hračky, s nimiž si užijete v posteli spoustu zábavy i sama, nejen se svým partnerem.

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky měly jednu chvíli největší slávu za sebou, avšak po vydání knihy a odvysílání filmu Padesát odstínů šedi se opět začaly vracet na pulty erotických obchodů. Hlavní hrdinka románu je totiž používá, a tak která žena by je nechtěla vyzkoušet po přečtení několika řádků o slasti s nimi. Samozřejmě, že samotné zavedení Venušiných kuliček do pochvy nevede k několikanásobnému orgasmu, je potřeba si při tom ještě hrát.

Vibrátor

Mezi opravdu populární erotické pomůcky patří vibrátor. Možná si říkáte, že tuto hračičku by měla mít každá žena v šuplíku nočního stolku, ale budete se divit, protože existuje mnoho žen, které ještě vibrátor nevyzkoušely.

Sledujete kultovní seriál Sex ve městě? Miranda vibrátoru říká králíček, potom ho začala používat i Charlotte. Právě Charlotte poznala kouzlo vibrátoru, a tak přestala vycházet ven a užívala si s ním. Vibrátory a dilda, stejně jako Venušiny kuličky, koupíte takřka v každém online i kamenném sexshopu. Navrhněte tedy své drahé polovičce, že byste si chtěla něčím zpestřit postelové hrátky.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...