Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Okořeňte si intimní život těmi správnými hračkami

Post date:

Author:

Category:

V takřka každém vztahu po několika letech soužití nastane stereotyp, který však zasahuje i do intimního života. Určitě budete souhlasit s tím, že sexuální hrátky jsou bezesporu jednou z nejoblíbenějších kratochvílí, protože stmelují vztahy mezi partnery. Občas i v posteli nastane splín, a tak budete toužit po něčem novém, pestřejším a nevyzkoušeném. Hned nemyslete na nevěru, jelikož ta vůbec nikam nevede. A raději sáhněte po nějaké erotické pomůcce, se kterou okořeníte i poměrně nudný sex.

Ještě před tím, než navštívíte sexshop, byste si měla ujasnit, na co máte chuť a co by se vám asi tak líbilo. Podíváme se nyní na tři nejprodávanější sexuální hračky, s nimiž si užijete v posteli spoustu zábavy i sama, nejen se svým partnerem.

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky měly jednu chvíli největší slávu za sebou, avšak po vydání knihy a odvysílání filmu Padesát odstínů šedi se opět začaly vracet na pulty erotických obchodů. Hlavní hrdinka románu je totiž používá, a tak která žena by je nechtěla vyzkoušet po přečtení několika řádků o slasti s nimi. Samozřejmě, že samotné zavedení Venušiných kuliček do pochvy nevede k několikanásobnému orgasmu, je potřeba si při tom ještě hrát.

Vibrátor

Mezi opravdu populární erotické pomůcky patří vibrátor. Možná si říkáte, že tuto hračičku by měla mít každá žena v šuplíku nočního stolku, ale budete se divit, protože existuje mnoho žen, které ještě vibrátor nevyzkoušely.

Sledujete kultovní seriál Sex ve městě? Miranda vibrátoru říká králíček, potom ho začala používat i Charlotte. Právě Charlotte poznala kouzlo vibrátoru, a tak přestala vycházet ven a užívala si s ním. Vibrátory a dilda, stejně jako Venušiny kuličky, koupíte takřka v každém online i kamenném sexshopu. Navrhněte tedy své drahé polovičce, že byste si chtěla něčím zpestřit postelové hrátky.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!