Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jak na dlouhé a zdravé vlasy? Máme několik tipů

Post date:

Author:

Category:

I když jsou dnes v módě hlavně krátké střihy vlasů, najdou se ženy, které doslova až prahnou po dlouhých vlasech sahajících až pod zadeček. Jenže k takto dlouhým vlasům není snadné přijít. Na růst vlasů má vliv mnoho faktorů, i nesprávná péče o vlasy či nesprávné umývání vlasů šampony může znamenat pozastavení růstu. Samozřejmě vliv má mimo jiné také počasí nebo neustálé foukání či fénování vlasů. Pokud však po dlouhých vlasech toužíte, máme pro vás několik tipů, jak na dlouhé vlasy.

Věděli jste, že existují tipy, po nichž zázračně rostou vlasy? Nebo že existují tipy, po kterých půjdou vlasy rychle do sebe, tudíž dojde k jejich výraznému prodloužení? Pokud jste to nevěděli, už to víte. A dokonce se s jednotlivými tipy i seznámíte.

Tipy, jak na dlouhé a zdravé vlasy

  • Doporučujeme do vlasů vmasírovat olej, a to minimálně dvakrát týdně. Samozřejmě si můžete koupit vlasové oleje různých značek (vhodný je například olej značky Salerm Cosmetics nebo značky Maria Nila), ale postačíte si i s obyčejným kokosovým olejem. Vlasy budou najednou hydratované a vyživené, podpoříte tak jejich růst.
  • Přestaňte si umývat často vlasy. Hlavní chybou je že si vlasy umýváte třeba obden, začněte proto používat suché šampony zbavující vlasy mastnoty a pečlivě si hlavu umývejte jen dvakrát týdne, předejdete tak křehkosti a suchosti vlasů.
  • Přestaňte vlasy dnes a denně tepelně upravovat. Stop vysušování vlasů s pomocí fénu. Jde to i jinak. Stejně tak lze vlasy natočit i jinak než s pomocí kulmy, která jen způsobuje lámání a pálení vlasů.
  • O umývání vlasů jsme si již řekli. Máme však ještě doporučení týkající se umývání vlasů. Začněte si vlasy umývat studenou vodou. Uděláte dobře vašim vlasům i pokožce, vlasy studená voda nevysušuje, kdežto horká ano. Studenou vodou podpoříte růst vlasů.
- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!