Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Čištění pleti, ať už ruční nebo přístrojové, je povinnost

Post date:

Author:

Category:

Podceňovat čištění pleti se nevyplácí. Především, pokud používáte make-up, mělo by být absolutní samozřejmostí. Ucpané póry totiž vedou k nespokojené a nezdravé pokožce. A všechny přece chceme zářit svěžestí, zdravím a krásou.

Jak na to, aby vaše pleť dostala vše, co potřebuje?

Myslete na ni každý den

Na konci dne je třeba nejen zbavit pokožku make-upu. To je samozřejmé. Avšak i pokožka bez make-upu si zaslouží vyčistit, za celý den na nás totiž nenápadně dosedá špína a póry se ucpávají i bez líčidel.

Každodenní očista je jistě základ, pro opravdu zdravou pleť je však třeba i důkladnější péče – peeling. Čistí více do hloubky a odstraní i odumřelé buňky.

Základem je rozumět své pleti

Existují různé druhy peelingů. Ideální je zvolit způsob, který je vhodný právě pro váš typ pokožky (a to platí i pro způsob každodenní péče). Základem úspěchu je nejen správný peeling, ale i jeho důsledné opakování (ideálně jednou týdně).

Toto je klasická cesta. Pak je i cesta méně obvyklá.

Přístrojové čištění pleti

Moderní člověk již vymyslel mnoho rafinovaných způsobů, jak si usnadnit život. V péči o tělo to platí také. I čištění pokožky lze velmi zjednodušit a zefektivnit – přístrojovým čištěním.

Existuje několik typů této procedury. Některé jsou jemnější, ty jsou vhodné pro klasickou pokožku. Stačí je opakovat jednou za čas a ony se krásně o vaši pleť postarají. Pak jsou i radikálnější zákroky, které se využívají pro poškozenou a nezdravou pleť, a mají za úkol i její léčení.

U přístrojových metod často procedury skrývají další benefity – vyhlazují vrásky, jizvičky, pigmentové skvrny, pihy…

Jak určit nejvhodnější metody?

Nelze říci, že by třeba mikrodermabraze byla nejlepší metodou. Je skvělá. Ale jiný efekt bude mít na pleť paní Ivany a jiný u paní Jitky. Nebo chemický peeling, ten nebude vhodný pro každého. Jak se tedy zorientovat?

Za pomoci odborníka. Dermatolog vám může snadno odpovědět na všechny otázky – jaký je typ vaší pleti a ideální péče o ni? Jaké přístrojové čištění pleti by pro vás bylo vhodné? A jaké výsledky můžete čekat? Jsou nějaká rizika?

Kvalitní dermatolog vám na vše odpoví. Chcete-li své pokožce dopřát tu nejlepší péči a mít z jejího zdraví a krásy radost i za mnoho let, doporučujeme vám návštěvu dermatologické kliniky Altos v Praze. Můžete se zcela nezávazně objednat na konzultaci a zjistit vše podstatné.

Neváhejte a dopřejte své pokožce péči, kterou si zaslouží!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!