Sobota, Říjen 31, 2020
- Komerční sdělení -

Ochrana před zlými sny

Post date:

Author:

Category:

Hlavní funkcí takových lapačů snů je již to, co je naznačeno v názvu, tedy dokážou zachytit zlé, ale i dobré sny, které se nám v noci zdají. Indiáni v tento přínos věří a je pravdou, že i z vlastní zkušenosti můžu říct, že to zřejmě funguje, neboť už se mi nezdají noční můry, jako tomu bylo dříve. Tato pomůcka by měla zachycovat zlé vidiny a za ranního rozbřesku je odvádět pryč, zatímco dobré sny jsou vraceny zpět do duše a mysli člověka.

Zajímavá dekorace

Lapače snů ale nejsou pouze jakousi mystickou pomůckou, rovněž plní funkci dekorativní, a to je právě ten hlavní důvod mnoha Evropanů, či spíše Evropanek, proč si je kupují. Ideálně se budou hodit na verandu domu, nebo za okno, i když samozřejmě, že můžete dodržet nepsané pravidlo, že by se měly nacházet nad spáčem. Takový lapač snů pak může vypadat vskutku různě, takže se může jednat o striktní kruh, nebo třeba srdíčko. Uprostřed nemusí být vždy kamínek, ale pouze otvor nebo jiný centrální prvek. Fantazii se meze nekladou a lapač snů se těší velké oblibě také v našich luzích a hájích, i když skutečně spíše jako dekorace.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Designové módní doplňky nikdy nevyjdou z módy

Pokud si ráda prohlížíte časopisy o módě a módním stylu, pak jistě víte, že to co bylo v módě včera, už za pár dní...

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...