Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Vyhlídkový let? Jedině vrtulníkem!

Post date:

Author:

Category:

Leonardo da Vinci jednou řekl, že „Kdo jednou okusí létání, bude navždy chodit s očima obrácenýma k nebi“. Leonardo sám se nikdy nedozvěděl, jak velká pravda se v této myšlence skrývá, měl však naprostou pravdu. Od dob Leonarda se mnohé změnilo a létání nečiní člověku problém, nikdy nás ale nepřestalo fascinovat a zkušenost, kterou nám pohled z výšin na zemi pod námi dává, je pro nás stále nesmírně obohacující.

Let vrtulníkem

Kouzlo létání

A i když také létání velkými dopravními letadly za prací či na dovolenou můře mít svoji poetiku, je to létání v podobě vyhlídkových letů, které v sobě nese tu pravou esenci jeho kouzla. Letadlo také není jediný prostředek, který nám jej může zprostředkovat, ba právě naopak – let vrtulníkem má oproti němu celu řadu výhod!

Na rozdíl od klasického letadla má vrtulník jinou dynamiku a let s ním je zážitkem sám o sobě. Vrtulník má také obecně výrazně lepší výhled z kabiny (ta bývá prakticky celé prosklená) a pro vyhlídkové lety je tak opravdu dokonalým prostředkem. V neposlední řadě je nutno zmínit, že vrtulník disponuje vpravdě unikátními letovými vlastnostmi – lze s ním ve vzduchu výrazně zpomalit, či dokonce zastavit nebo couvat. Nic vám tak nebrání stoprocentně si vychutnat danou zajímavost dole na zemi.

Let vrtulníkem

Proč právě s námi?

Láká i vás možnost rozletět se za poznáním ve vrtulníku? Pak se na nás neváhejte obrátit. Z letiště v pražských Letňanech létáme se spolehlivým strojem Robinson R44, se kterým vás po celý rok rádi vezmeme na některou z našich tras. Vyberete si třicetiminutový let nad Klánovickým lesem, hodinovou exkurzi nad historické centrum Kutné hory nebo ikonický Karlštejn, či si let vrtulníkem vychutnáte při devadesátiminutovém letu nad monumentálními přehradami Vltavské kaskády? Nebo budete chtít vzít někam jinam? Neváhejte nás kontaktovat, právě proto děláme to, co děláme!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!