Úterý, 14 července, 2020
- Komerční sdělení -

Vybíráme přehozy na postel

Post date:

Author:

Category:

Pro vytvoření útulné atmosféry v ložnici je důležité zvážit všechny odstíny. Je nutné přemýšlet nad všemi detaily interiéru tak, aby byly kompletní a splňovaly všechny požadavky majitelů.

Pravidla výběru

Chcete-li si vybrat přehozy na postel pro manželskou postel, musíte si zapamatovat jednoduchá pravidla.

  • Změřte si velikost postelí a rozhodněte se, jaké místo v ložnici jim připadne.
  • Krycí prostěradlo může viset na všech stranách rovnoměrně nebo na jedné straně, pokud mají přehozy na postel dekorativní hodnotu.
  • Volte přehoz s ohledem na jasný přízvuk interiéru, nebo naopak na obecný tón místnosti.
  • Vyberte cenové rozpětí textilního výrobku. Přírodní tkaniny jsou mnohem dražší než umělé protějšky, ale mnohem šetrnější k životnímu prostředí.

Prošívané přehozy na postel vytvoří v bytě útulnou a teplou atmosféru

Komfortní manželská postel zaujímá v ložnici značné množství prostoru a celkový vzhled místnosti závisí na druhu pokrývky na lůžku. Krása manželské postele by měla být vždy zdůrazněna barevným a stylovým přehozením.  V současné době na trhu existuje mnoho přehozů, z nichž každý přispívá k útulnosti místnosti. Příkladně prošívané přikrývky monofonní nebo se vzorem jsou vhodné pro klasický interiér. Prošívané přikrývky – standard přísnosti a klasického stylu. Vysoce kvalitní prošívané přehozy na postel vám poskytnou dlouhou životnost.

Kožené a bavlněné přehozy na postel

Přehozy na postel se vyrábějí z přírodní nebo umělé kožešiny. Jsou trvanlivé, prakticky neztrácejí svůj tvar. Jde o luxusní dekoraci interiéru. Bavlněné přehozy na postel nabízejí pohodlné použití – lze je prát v pračce. Existují však i nevýhody – organická bavlna se krčí, je lepší jí žehlit trochu mokrou. Pokrývka z bavlny je více nápadná a současně poskytuje velké množství příjemných a jemných pocitů. Skvěle zapadne do rustikálního stylu. Bavlněné přehozy na postel – dokonalý doplněk pro jednoduchý monochromatický interiér.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...