Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Bytový textil do kuchyně, koupelny i ložnice

Post date:

Author:

Category:

Oblíbili jste si kvalitní bytový textil? Pak pro vás máme pár tipů, jak ho vybírat. Základem je zvolit si dobrý obchod, který vám nabídne široký sortiment a pěkné ceny, protože určitě víte, že za textilní doplňky do svého příbytku můžete utratit opravdu velké peníze. Takovým obchodem je waldes.cz, kde prodávají kromě bytového textilu také kusový nebo metrový textil, umožňující vlastní výrobu doma nebo v šicí dílně.

Jaký bytový textil patří do kuchyně a do obývacího pokoje?

Kuchyně se dnes často spojuje s jídelnou a s obývacím pokojem. Obvykle se totiž jedná pouze o jednu místnost, a tak použitý bytový textil ve všech třech částech místnosti musí dokonale ladit. Aby vše bylo perfektní, základ vytvořte jednoduchými nevýraznými odstíny. Ideální je bílá základní barva, kterou pak zvýrazní modré, zelené nebo třeba červené prvky.

Z nabídky bytového textilu na waldes.cz můžeme jen doporučit perfektně ladící utěrky a chňapky, které vás ochrání před nepříjemnými popáleninami za plotnou, moderní ubrusy a prostírání, hřejivé deky nebo příjemné dekorační polštářky pro vaši odpolední či večerní relaxaci.

Ložnice jako oáza klidu

V ložnici hraje prim povlečení. Rozestlanou postel můžete perfektně upravit tak, že ji schováte pod textilním přehozem. U něj si dejte pozor, aby byl v dostatečné šířce a délce. Zvolte si odstín, který je neutrální a který se bude hodit do vaší ložnice – barevně ho zkombinujte s nábytkem, s barvou podlahy, zdí a samozřejmě i s ložním prádlem. To zase přizpůsobte ročnímu období, ve kterém ho používáte. Jiné ložní prádlo je vhodné na letní a jiné zase na zimní měsíce.

Textil do koupelny nejsou jen ručníky a osušky

Kvalitní ručníky a osušky jsou samozřejmě základem v každé koupelně. Díky nim se pak těšíte na každodenní rituály, jako je sprchování nebo čištění zubů či pleti. V koupelně však nezapomeňte na kvalitní rychleschnoucí předložku nebo třeba na žínku. I vaše koupelna by totiž měla navozovat dokonalou relaxační atmosféru. Ve waldes.cz opravdu ví jak na to. Prohlédněte si jejich širokou nabídku.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!