Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Nečekaná seznámení

Post date:

Author:

Category:

Na první pohled se může zdát téměř nemožné se v současné době seznámit. Česká společnost již téměř více než rok je zavřena doma a volný čas jako by neexistoval. Samozřejmě můžete si otevřít knížku a začít se do napínavého příběhu nebo shlédnout oblíbený romantický film a vžít se do role hlavní hrdinky. Získáte tak minimálně pocit, že svět může být krásný i v této neobvyklé době. Radost nám může dělat alespoň zasněžená příroda a možnost trávit čas venku.

Seznámení během covidové pandemie? Nic nevídaného!

I přesto že je svět obrácen vzhůru nohama, buďte si jisti, že i tak je možné najít novou životní lásku. Se stejně pesimistickým nadhledem, jako se nyní Vy díváte na svět, shledávala jej také moje blízká kamarádka. Po rozvodu zůstala sama se třemi dětmi a ze dne na den si připadala, jako by se jí rozsypal domeček z karet. Třebaže si o ní všichni po většinu času říkali, že je veselá kopa. Rozvodem se z veselé ženy stala hromádka neštěstí a bylo velmi těžké ji něčím přivést na jiné myšlenky, než na to jak svého manžela před pár lety načapala líbat se s jeho kolegyní z práce. Spoustu času jí přitom sebrala péče o tři malé děti a obstarávání domácnosti, nemluvě samozřejmě o jejím zaměstnání. Dalo hodně síly přesvědčit ji, že také ona má nárok na to být šťastná a poznat, jak krásné je, když ji její protějšek obletuje a má oči jen pro ni.

Evropská seznamka zve k novému seznámení

Úplně náhodou při nakupování nového oblečení pro její děti objevila na internetu tuto evropskou seznamku www.tschechische-traumfrauen.de. Ačkoliv si nebyla jista, zda je zrovna správná volba důvěřovat seznámení prostřednictvím online seznamek, její zvědavost, jak takové seznámení může fungovat, bylo lákavější a lákavější. Mile ji překvapilo, jak je takové seznámení snadné. Letošní leden je to právě rok, co na Evropské seznamce poznala svého současného přítele. Oba se bezhlavě zamilovali a navzájem si oblíbili také své děti z předchozích vztahů. Letos plánují sestěhování do společné domácnosti. Tento příběh je čistým svědectvím toho, že láska přichází ve chvíli, kdy ji nejméně očekáváme.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!