Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Dámské bundy

Post date:

Author:

Category:

Postýlka, oblečení pro dítě, hračky, kočárek, kolébka,… Vybavení pro miminko není příliš levná záležitost, i když samozřejmě nutná. Jakmile takto ale musíte investovat do přicházející ratolesti, už se vám tolik nechce investovat do sebe samé, pořizováním těhotenského oblečení, které po tomto krásném období v životě ženy už nebudete moct nosit. Je ale zřejmé, že do stávajícího oblečení se v určité fázi těhotenství rozhodně nevejdete, takže budete muset ke kroku „nákup oblečení“ přistoupit.

Lze ho ale zjednodušit a v podstatě také zlevnit, neboť není nutné kupovat speciální těhotenské věci, ale oblečení, které je volnější či ho lze nějak upravit. Jako je tomu například u dámských bund, do kterých lze vložit vsadku, která bundu rozšíří a vy se do ní vejdete krásně i s těhotenským bříškem. Po těhotenství stačí vsadku sundat a z těhotenské bundy máte rázem klasickou dámskou bundu, ve které můžete vyrazit kamkoliv.

Dámská bunda s vsadkou

Dámské bundy s vsadkou jsou praktickým a elegantním řešením, když potřebujete schovat větší těhotenské bříško před zimou a větrem. Vsadka má v podstatě tvar trojúhelníku, který má po odvěsnách zipy. Ty lze spojit se zipy na bundě, čímž lze bundu rozšířit, aby byla dostatečně velká i pro těhotenské bříško. Vsadku do klasické dámské bundy nevložíte a kromě toho jsou vsadky specificky barevné, takže by k vaší bundě ani nemusely sedět.

Její nespornou výhodou je, že ji potom stačí jenom oddělat a z těhotenské bundy máte obyčejnou dámskou bundu. Kromě toho se prodávají i speciální vsadky s kapsou, do které lze dítě dát v případě, že ho chcete nosit na břiše. Jedná se o velmi praktické a trvalé řešení, které finančně neždímá, spíše naopak chrání vaše peníze. Myslete i v těhotenství prakticky a nenechte se uchvátit drahými těhotenskými modely, které po určitém období nebudete mít jak unosit.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!