Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Řešení vašich potíží s ochablou kůži na krku a dekoltu

Post date:

Author:

Category:

S přibývajícím věkem naše pleť ochabuje v obličeji i po celém těle. Mohou za to postupně povolující a uvolňující se kolagenová vlákna v pokožce. Viditelně se to projevuje zejména v oblastech, jako je krk, dekolt, spodní strany paží, břicho, stehna i hýždě.

Na výběr máte při řešení potíží ze dvou možností.  Magický lifting pomocí mezonití a případně GoldLift, tedy lifting nitěmi z 24karátového zlata. Lifting těla mezonitěmi a GoldLift jsou nejnovější miniinvazivní liftingové technologie zpevňování pokožky těla. Při ošetřeních se do pokožky zavádějí speciální biokompatibilní mezonitě.

Síť nití funguje jako opora pleti a neustále stimuluje tělo v místě zavedení k mnohem větší produkci kolagenu. Po šesti měsících organismus mezonitě odbourá a rozpustí se. Zanechají kolagenovou kostru vypínající pleť minimálně 2 roky.

Lifting GoldLift

Ošetření liftingem GoldLift, kdy jsou mezonitě obohaceny o jedno tenoučké vlákno o průměru menším než 0,1 mm z 24karátového zlata. Síť zlatých vláken v pleti zůstává, i když jsou mezonitě metabolismem plně odbourány. V celé škále dnes dostupných estetických procedur stimulujících produkci kolagenu v pleti pro její zpevnění má omlazení zlatými nitěmi nejdéle trvající efekt v době trvání až 10 let.

Alkalické ionty, které zlato v kůži vylučuje, dokáží zrychlit metabolismus a čistí kapiláry pro zlepšené kvality pleti. Zlato zesiluje přítok krve k pojivovým tkáním a dodává jim kyslík i výživné látky. Pokožka je zdravější a mnohem pomaleji stárne. Kromě obličeje lze obě techniky aplikovat na krk, dekolt a různé tělesné partie. Nejvíce na spodní strany paží, břicho po porodu i kolena.

Magický Lifting a Goldlift

Efekt obou liftingových ošetření je viditelný okamžitě a pleť je na pohmat i pohled vypnutá. Po mikrojehličkách, kterými jsou mezonitě během povrchové anestezie aplikovány, nezůstávají žádné stopy. V průběhu několika týdnů obalí nitě v pleti kolagen a efekt omlazení vzhledu se maximalizuje. U Magického liftingu mezonitěmi je efekt ošetření patrný až 3 roky, u liftingu zlatými nitěmi vydrží výsledek ošetření až po dobu 10 let. O

bě metody patří do kategorie niťových liftingů a mezi jednotlivými typy nití, technikami aplikace a zejména v jejich vlivu na pokožku jsou velké rozdíly. Zatímco mezonitě slouží ke zpevnění pokožky a jsou prevencí ochabnutí, GoldLift k této vlastnosti přidá ještě dlouhodobý efekt omlazování pleti. Příznivé vlastnosti chemického složení zlata pokožku dlouhodobě ozdravují a osvěžují. Jde o převratnou metodu kliniky Mediestetik.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...