Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Podle čeho poznáte dobrou zubní ordinaci?

Post date:

Author:

Category:

Už dávno neplatí, že od zubaře musíte odcházet s traumatizujícím zážitkem. Aby se návštěva doktora stala příjemnou záležitostí, stačí, když si vyberete vynikající zubní ordinaci. Jak ji poznáte?

Bojíte se zubaře? Najděte si jiného

Když se zeptáte lidí, jak vnímají prohlídky u zubaře, většina vám odpoví, že se zubaře bojí. Nepříjemný zvuk vrtačky, bolest, zákroky, na které se psychicky připravujete několik dní dopředu. Tak to být ale vůbec nemusí. Naopak. Pokud máte tyto zkušenosti, porozhlédněte se po nové zubní ordinaci. Pamatujte, že zubař je tu pro vás a měl by se postarat, abyste se cítili pohodlně a příjemně.

Dobrou zubní ordinaci poznáte podle těchto základních pravidel:

  • Školený personál, který se o vás skutečně zajímá a komunikuje s vámi.
  • Moderní přístroje a příjemné prostřední.
  • Nabídka zcela bezbolestného ošetření v lokální anestezii.
  • Při akutní bolesti vás zubaři prohlédne o víkendu nebo státním svátku.
  • O klinice najdete výborné a důvěryhodné reference.

Osvojte si správnou techniku čištění

Pokud nechcete, aby vás zasáhla silná bolest zubů, nezapomínejte na preventivní prohlídky. Lékaře navštěvujte jednou za půl roku a předejdete tak nepříjemným onemocněním, která by vás jinak pořádně potrápila. Důležitou součástí péče o zuby je také správná zubní hygiena. Chrup čistěte dvakrát denně klasickým ručním kartáčkem, mezizubními kartáčky a dentální nití. Správnou techniku vám ukáže přímo v ordinaci váš stomatolog.

Jděte tam, kde vám bude dobře

Jakmile vás potkají problémy se zuby, návštěvu rozhodně neodkládejte. Čím déle budete čekat, tím víc si zaděláte na případné problémy. Zákrok vás nakonec může stát nejenom víc času, ale také peněz. Jestli hledáte zubaře pro celou vaši rodinu nebo sami pro sebe, zajděte na stomatologickou kliniku Dr. Stuchlíka, která sídlí v pražském Karlíně a stále nabírá nové klienty. Do ordinace pohodlně dojedete MHD nebo autem. Najděte si vynikající zubní ordinaci a udělejte z návštěv zubaře příjemný zážitek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz