Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Peněženky pro ženy, muže i děti

Post date:

Author:

Category:

Moderní dámské peněženky mají mnoho podob, ale nejen ženy rády nakupují a vlastní vše, co je stylové. V současnosti se vyrábí také variabilní pánské peněženky, stejně jako peněženky pro děti.

Dámské peněženky

Dámské peněženky se vyznačují určitou jemností a často se dají používat jako kabelka či psaníčko. Oblíbeným materiálem je samozřejmě kůže, ale také například polyester, což je sice umělý, leč velice odolný materiál, vynikající také dalšími skvělými vlastnostmi. Výbornou volbou tak pro vás bude dámská kožená peněženka, ke které se bude dokonale hodit dámský deštník a další doplňky, jak jinak, z kůže.

Pánské peněženky

A pak zde máme pánské peněženky, u kterých je kladen značný důraz na jejich kvalitní zpracování a funkčnost. I zde se ovšem hodnotí styl a není od věci správně kombinovat. Zvolte si k peněžence vhodný pánský kožený opasek či stylový pánský deštník do nepohody. Velmi vyhledávaným zbožím mužů jsou pánské elastické opasky, či pánské skládací deštníky. Zkrátka mužové milují vše, co je kvalitní a odolné, ale rovněž nabízí tu správnou použitelnost.

Namísto peněženky si mohou muži vzít pánskou koženou tašku či ledvinku, takový doplněk budete mít vždy při ruce a nemusíte se obávat, že ho někde vytratíte. Noste svou tašku či ledvinku pokud možno vepředu, zabráníte tak lapkům v jejich snaze.

Dětské peněženky

Dětské peněženky nejsou žádnou novinkou. Mohou být vlastně jakousi hračkou a obalem na cokoliv, nejen na peníze. Jsou charakteristické tím, že jejich provedení bývá jednoduché a snadno se otevírají a samozřejmě by neměl chybět vhodný dětský design, tedy různé pohádkové a pro děti lákavé motivy.

Varianty peněženek

Závěrem si uveďme, které další typy peněženek jsou dnes in. Jedná se o takzvané dolarovky, ale také kasírky nebo pouzdra na karty a doklady.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...