Pátek, Říjen 23, 2020
- Komerční sdělení -

Moderní koberce do domácnosti

Post date:

Author:

Category:

V dnešní době se v domácnostech jako podlahová krytina spíše využívá dlažba nebo plovoucí podlaha. Koberce už se tolik nepoužívají, ale ještě jim úplně neodzvonilo. Zajímavým moderním kobercem lze interiér dekorovat.

Moderní koberce do domácnosti 

K zútulnění našeho bydlení můžeme využít vhodný kusový koberec. Jelikož čím dál tím více lidí dává přednost praktičtějším materiálům, koberec i tak může být stále členem naší domácnosti. Kusové koberce a různé koberečky jsou vkusným doplňkem, a na trhu jich je nepřeberné množství. Můžeme vybírat z mnoha barevných provedení, nebo také dle délky vlasu.

Větší oblibě se zpravidla těší právě koberce s vyšším vlasem. Jsou příjemné na dotek a vypadají zajímavě. Hodí se jako předložka k posteli v ložnici, nebo do obývacího pokoje pod konferenční stolek. Celému interiéru tak může správně zvolený koberec vévodit a dodat mu šmrnc.

Na co se zaměřit při výběru?

Při výběru vhodného moderního koberce byste vždy měli brát samozřejmě zřetel na celkový design pokoje, kam koberec vybíráte. Do interiéru by měl koberec zapadat a nepůsobit rušivě. Stejně tak je důležitá správná velikost koberce.

Pokud chcete interiér ladit například do skandinávského stylu, vybírejte koberec ve studených barvách, nebo s nějakým jemným skandinávským vzorem. Naopak pokud máte v plánu pojmout celý interiér minimalisticky, můžete být odvážnější a zvolit extravagantnější kousek, který budou návštěvy obdivovat. 

Dalším důležitým aspektem je samozřejmě kvalitní materiál. Dále pak bychom také měli stále myslet prakticky, a promyslet dopředu, zda se bude koberec i dobře udržovat.

Pokud si přeci jen nevíte rady s vhodným výběrem, poraďte se s bytovým designérem, nebo načerpejte inspiraci na internetu. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...