Pátek, 14 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Moderní koberce do domácnosti

Post date:

Author:

Category:

V dnešní době se v domácnostech jako podlahová krytina spíše využívá dlažba nebo plovoucí podlaha. Koberce už se tolik nepoužívají, ale ještě jim úplně neodzvonilo. Zajímavým moderním kobercem lze interiér dekorovat.

Moderní koberce do domácnosti 

K zútulnění našeho bydlení můžeme využít vhodný kusový koberec. Jelikož čím dál tím více lidí dává přednost praktičtějším materiálům, koberec i tak může být stále členem naší domácnosti. Kusové koberce a různé koberečky jsou vkusným doplňkem, a na trhu jich je nepřeberné množství. Můžeme vybírat z mnoha barevných provedení, nebo také dle délky vlasu.

Větší oblibě se zpravidla těší právě koberce s vyšším vlasem. Jsou příjemné na dotek a vypadají zajímavě. Hodí se jako předložka k posteli v ložnici, nebo do obývacího pokoje pod konferenční stolek. Celému interiéru tak může správně zvolený koberec vévodit a dodat mu šmrnc.

Na co se zaměřit při výběru?

Při výběru vhodného moderního koberce byste vždy měli brát samozřejmě zřetel na celkový design pokoje, kam koberec vybíráte. Do interiéru by měl koberec zapadat a nepůsobit rušivě. Stejně tak je důležitá správná velikost koberce.

Pokud chcete interiér ladit například do skandinávského stylu, vybírejte koberec ve studených barvách, nebo s nějakým jemným skandinávským vzorem. Naopak pokud máte v plánu pojmout celý interiér minimalisticky, můžete být odvážnější a zvolit extravagantnější kousek, který budou návštěvy obdivovat. 

Dalším důležitým aspektem je samozřejmě kvalitní materiál. Dále pak bychom také měli stále myslet prakticky, a promyslet dopředu, zda se bude koberec i dobře udržovat.

Pokud si přeci jen nevíte rady s vhodným výběrem, poraďte se s bytovým designérem, nebo načerpejte inspiraci na internetu. 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...