Středa, 8 února, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Dostatek úložných prostor v malém bytě? Nábytek na míru nabízí řešení!

Post date:

Author:

Category:

Kdo může říci, že má doma úložné prostory na všechny věci? Takový člověk zřejmě neexistuje, protože nedostatek místa trápí majitele rozlehlých nemovitostí, ale též malých bytů, kde se jedná o obzvláště palčivý problém. Přehlcené domácnosti věcmi vypadají nevzhledně i neuklizeně, na bednách a taškách pod skříněmi nebo na nich zbytečně ulpívá prach a další nečistoty. Jak tento stav zvrátit? Jednoznačně generálním úklidem a zcela novým účelovým vybavením, které nabídne vyšší míru variability a více možností pro uskladnění různých předmětů či spotřebičů.

Úklid od základu

V každé domácnosti se najde mnoho nepotřebných propriet, které nemají upotřebení. Začít se musí s nepoužívanými a funkčními věcmi a spotřebiči, které se mohou darovat za odvoz, případně prodat. A co teprve vyklidit a vyhodit veškeré nefunkční spotřebiče, zastaralé nabíječky, kabely, časopisy, noviny, letáčky, krabičky nebo sáčky a tašky. Jistě se najde plno zbytečností, které ubírají drahocenné místo ve skříních, v šuplících a na policích, proto je úklid prvořadý úkol, který na každého čeká.

Už žádná „hluchá“ místa

Co dál? Po uklizení a vytřídění spotřebičů i oblečení je čas na nové uspořádání vnitřního prostoru, kde nepřijde nazmar jediný centimetr. Pak už jen zbývá kontaktovat odborníky z truhlářství Praha, kteří si vědí rady, jak navrhnout interiér a chytře vyplnit niky, výklenky nebo jiná, jindy nevyužívaná místa, efektivně. Vestavěné skříně na míru, obdobně jako kuchyňská linka, nabízí maximální variabilitu a možnost úpravy dle aktuální potřeby, což platí pro police, šuplíky i drátěný program.

Čisté linie a nadčasový design

Interiér zbavený veškerého nepořádku i nový nábytek vnesou do domácnosti řád, který se projeví na psychické pohodě a zdraví obyvatel domácnosti. Čisté linie jsou stylové a nadčasové, v posledních letech jsou oblíbené dřevěné dekory nebo lesklé světlé barvy včetně bílé, béžové, krémové nebo světle růžové. Správně zvolený nábytek v jemných odstínech navíc skvěle doplní výraznější bytové doplňky a textil, které se mohou v pravidelných intervalech obměňovat.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!