Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Křišťál je věčný i vděčný

Post date:

Author:

Category:

Obývací pokoj je bezesporu středobodem každého bytu. Zde se odehrává většina rodinných aktivit a není tak divu, že se tento pokoj těší oblibě nejen vlastních obyvatel, ale rovněž jde o místnost, kde jsou uváděny návštěvy, a měl by sloužit k reprezentaci. Moderní nábytek, stylové doplňky, pohodlné sezení. To je vše, co k obýváku bezesporu patří. A aby na všechen ten komfort bylo dobře vidět, je třeba si pořídit i dobré osvětlení.

Bodovky vyšly z módy

Ještě nedávno by všichni zvedli ruku pro světla zvané bodovky. Ti zkušenější ale vědí, že z hlediska svítivosti nejsou zrovna optimální a dokonce i módní vlny již nabraly nový směr. Sázkou na jistotu jsou moderní křišťálové lustry, které mají nejen neotřelý design, ale hlavně jsou efektivní co do vedení světelných paprsků. S křišťálem si ostudu neuděláte a pragmaticky vzato si ani nezničíte oči.

Máte-li vytříbený vkus a noblesa vám není cizí, pak vás jistě nadchnou křišťálové lustry se skleněnými rameny. Jsou bohatě zdobené a jejich kompozice dává ostentativně najevo, že jejich majitelé mají styl a vědí, jaký kousek má skutečnou hodnotu.

Osvětlení pro fajnšmekry

Křišťálové lustry totiž ocení nejen sběratel, ale každý, kdo má cit pro krásu a estetično. Není žádným tajemstvím, že křišťál se vrací do našich domovů jako doplněk prestiže, stejně tak dobře ale obstojí i z hlediska technikálií. S křišťálem pracují architekti i stylisté a doporučí ho jako vybavení pro rodinné domy, byty i garsoniéry. Vše je jen otázkou výběru, který je možný realizovat prostřednictvím e-shopu ARTGLASS CHANDELIERS FROM BOHEMIA.

Pořízením křišťálového lustru zvýšíte prestiž svého domova a zároveň investujete do věcí, které časem neztrácejí na své hodnotě. Křišťálový lustr je vděčný a zároveň věčný. Peníze do něj uložené se vám zhodnotí obdobně, jako se tomu děje u uměleckých děl nebo starožitností.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!