Čtvrtek, 24 září, 2020
- Komerční sdělení -

Příběh pro všechny notorické ztráceče dáždnikov

Post date:

Author:

Category:

Také patříte mezi notorické ztráceče dáždnikov? Já to mám tak, že jakmile usednu do tramvaje, cestuji vlakem nebo se stavím v nějakém obchodě, téměř s jistotou tam dáždnik zapomenu. Už jsem skoro začala uvažovat o tom, že si snad budu muset koupit pláštěnku. Jenže jak se znám, jakmile bych ji někde odložila, stejně bych odešla bez ní.

A jak to bylo dál?

Zkoušela jsem i jiné varianty než pláštěnku a dáždnik. Prostě jsem se začala utvrzovat v tom, že nejsem z cukru a trocha vody mi neublíží. Kamkoliv jsem však přišla, vypadala jsem jako zmoklá slepice. Žádné perfektně vyfoukané a vyžehlené vlasy! Byla jsem zplihlá a krepatá. A pak jsem objevila cooltopanky.sk. Jejich dáždniky mi doslova učarovaly. Navíc jsem zjistila, což mne ostatně mohlo trknout už podle názvu e-shopu, že si kromě dáždnika mohu pořídit i velmi elegantní dámske gumáky, manželovi pánske gumáky a dětem kouzelné detské gumáky. Dáždnik jsem si samozřejmě neobjednala jen jeden. Pokud totiž do zmíněného internetového obchodu nahlédnete, zjistíte, že výběr je tak bohatý, že by byl hřích, nekoupit rovnou několik kousků. Celá rodina se mi směje, že mám alespoň co ztrácet.

Dáždniky, gumáky a tenisky – pěkně všechno pohromadě

Pokud máte podobný problém jako já, neváhejte a rozhodně si kategorii dáždnikov prohlédněte. Zaměřte se při té příležitosti také na detsku obuv, dámsku obuv a pánsku obuv. Zejména dámské tenisky a pánské tenisky vás určitě osloví. A gumáky samozřejmě také, o těch už ale byla řeč.

Zkontrolujte si svá zavazadla pečlivě ještě před tím, než začnete balit

A pak je tu ještě jedna skvělá položka, a sice cestovné kufre a cestovné tašky. Jste si jisti, že ty vaše, které máte uloženy ve skříni, a jezdí s vámi na dovolenou již několik let, jsou k cestování ještě opravdu způsobilé?

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...