Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Bojíte se na začátku podzimu přibírání váhy a ztráty kondice?

Post date:

Author:

Category:

Byla jste letos na jaře a v létě na sebe přísná? Snažila jste se shodit svá nadbytečná kila, vypracovat postavu do plavek a celkově zvýšit svou tělesnou kondici? Jste s výsledkem spokojená, ale bojíte se, co bude dál? Máte už zkušenosti s tím, že s podzimním sychravým počasím se vám do ničeho nechce a svou těžce nabranou kondici opět ztratíte? V takovém případě u vás funguje JOJO efekt. Chcete mu letos zabránit a vypracovanou postavu si udržet po celý rok? Máte před sebou návod, jak na to!

Naučte se žít zdravě

Neustálé shazování váhy, návrat do kondice a přibírání pro lidské tělo není zdravé. Navíc shazování váhy je nesmírně náročné, zejména pokud se pravidelně opakuje. Pro lidské tělo je mnohem příjemnější, pokud si zvykne na zdravý životní styl. I pro psychiku je to snazší. Jakmile si na zdravý životní styl zvyknete, bude vám připadat přirozený. Jde jen o to, abyste na začátku nepolevili a vydrželi. Jako zlomové období se považuje prvních 5 měsíců. A co jsou 3 základní body zdravého životního stylu? Jedná se o správnou stravu, správné cvičení a také zdravý spánek. Zejména spánek se často podceňuje, ačkoliv má na výsledky hubnutí velký vliv.

Hubněte a posilujte s profesionály

Hubnutí a dostávání těla do správné kondice nejsou jednoduché kroky. Zejména proto, že tělo každého z nás je originální a odlišné. Každý potřebujeme jinou stravu, jiné tréninkové jednotky a každý zvládneme jinou zátěž. Špatnou stravou i nadměrným cvičením byste si mohli spíše ublížit. Proto se vždy obraťte na profesionály. Například posilovna Praha Kentoya Fitness nabízí posilování pod dohledem zkušených profesionálů, kteří vám sestaví tréninkový plán na míru. Také vám doporučí, jaké množství kalorií byste měli pravidelně jíst, aby výdej energie nebyl větší než příjem.

I na podzim s dokonalým opálením

Věnovala jste letos velkou pozornost nejen vypracování své postavy, ale také dokonalému opálení? Ke skvělé postavě opálení prostě patří. Ani na konci léta se s ním ale nemusíte loučit. Opět vám pomůže Kentoya Fitness. Nejedná se totiž pouze o posilovnu Praha, ale také o solárium Praha.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz