Úterý, 6 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Zvětšení rtů se nemusíte bát

Post date:

Author:

Category:

Láká vás pyšnit se plnými rty? Ale nevíte, zda za ně nezaplatíte příliš vysokou cenu? Právě pro vás je určen tento článek.

Rizika zákroků estetické medicíny

Moderní dermatologie a estetická medicína jsou v současnosti na vysoké úrovni. Zkrášlující i omlazující zákroky jsou dnes již běžným prostředkem ke zlepšení vzhledu, zvýšení sebevědomí i radosti ze života. Proto mnoho žen, ale i u mužů, již podstoupilo zvětšení rtů injekčními metodami.

Náročné metody plastické chirurgie s sebou přinášejí jisté nebezpečí. U neinvazivních moderních metod jsou tato rizika téměř anulována a omezují se na jediné, o kterém si povíme více v závěru.

Jak probíhá zvětšení rtů

Můžete se svěřit do rukou plastického chirurga – takový zákrok je náročnější, rizikovější, bolestivější. Také však dlouhotrvající a přizpůsobitelnější. Tuto metodu nezavrhujme, pro někoho může být život měnícím se rozhodnutím. Ale povězme si více o tom, jak vypadají méně náročné metody moderního světa.

Obrovskou popularitu získává u klientů zákrok zvětšení rtů pomocí výplní (fillerů) s kyselinou hyaluronovou. Tato metoda je bezpečná, rychlá a velmi efektivní až 12 měsíců. Kyselina hyaluronová je zcela běžnou součástí našeho těla a tak se není třeba bát nežádoucí reakce.

Proč to funguje?

Kyselinu hyaluronovou jistě znáte z reklam na omlazující krémy. Je tak oblíbená, jelikož opravdu funguje – dokáže na sebe vázat neuvěřitelné množství vody (až tisícinásobek vlastní váhy!), a tím pleť hydratuje. A když se správně použije, může toto vázání vody vytvořit plné a svůdné rty.

Na této metodě je krásné, že neobsahuje nic nepřirozeného. Vaše rty budou kypré a plné jen díky vodě, kterou v nich bude udržovat aplikovaná kyselina. Efekt je přirozený a není třeba se bát obřích nafouklých rtů – kdyby byl výsledek až příliš intenzivní, snadno lze zmírnit aplikací enzymu, který kyselinu ve rtech zredukuje.

A samotné aplikace se nebojte, sérum obsahuje anestetické přípravky.

Jediné riziko špatný výběr kliniky

Zákroky by měli mít na starosti pouze zkušení odborníci. Navštivte je a poraďte se o zvětšování rtů v úspěšné dermatologické klinice Altos v Praze.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!