Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Zvětšení rtů se nemusíte bát

Post date:

Author:

Category:

Láká vás pyšnit se plnými rty? Ale nevíte, zda za ně nezaplatíte příliš vysokou cenu? Právě pro vás je určen tento článek.

Rizika zákroků estetické medicíny

Moderní dermatologie a estetická medicína jsou v současnosti na vysoké úrovni. Zkrášlující i omlazující zákroky jsou dnes již běžným prostředkem ke zlepšení vzhledu, zvýšení sebevědomí i radosti ze života. Proto mnoho žen, ale i u mužů, již podstoupilo zvětšení rtů injekčními metodami.

Náročné metody plastické chirurgie s sebou přinášejí jisté nebezpečí. U neinvazivních moderních metod jsou tato rizika téměř anulována a omezují se na jediné, o kterém si povíme více v závěru.

Jak probíhá zvětšení rtů

Můžete se svěřit do rukou plastického chirurga – takový zákrok je náročnější, rizikovější, bolestivější. Také však dlouhotrvající a přizpůsobitelnější. Tuto metodu nezavrhujme, pro někoho může být život měnícím se rozhodnutím. Ale povězme si více o tom, jak vypadají méně náročné metody moderního světa.

Obrovskou popularitu získává u klientů zákrok zvětšení rtů pomocí výplní (fillerů) s kyselinou hyaluronovou. Tato metoda je bezpečná, rychlá a velmi efektivní až 12 měsíců. Kyselina hyaluronová je zcela běžnou součástí našeho těla a tak se není třeba bát nežádoucí reakce.

Proč to funguje?

Kyselinu hyaluronovou jistě znáte z reklam na omlazující krémy. Je tak oblíbená, jelikož opravdu funguje – dokáže na sebe vázat neuvěřitelné množství vody (až tisícinásobek vlastní váhy!), a tím pleť hydratuje. A když se správně použije, může toto vázání vody vytvořit plné a svůdné rty.

Na této metodě je krásné, že neobsahuje nic nepřirozeného. Vaše rty budou kypré a plné jen díky vodě, kterou v nich bude udržovat aplikovaná kyselina. Efekt je přirozený a není třeba se bát obřích nafouklých rtů – kdyby byl výsledek až příliš intenzivní, snadno lze zmírnit aplikací enzymu, který kyselinu ve rtech zredukuje.

A samotné aplikace se nebojte, sérum obsahuje anestetické přípravky.

Jediné riziko špatný výběr kliniky

Zákroky by měli mít na starosti pouze zkušení odborníci. Navštivte je a poraďte se o zvětšování rtů v úspěšné dermatologické klinice Altos v Praze.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...