Úterý, 14 července, 2020
- Komerční sdělení -

Značky v e-shopu Dedoles posvěcené přírodou

Post date:

Author:

Category:

E-shop Dedoles působí nejen v České republice, ale i v sedmi dalších zemích. Jeho cílem je nabízet oblečení, které je unikátní a umožní vám vyjádřit své já, a má také přidanou hodnotu. Značky, které zastřešuje, jsou uvědomělé vůči životnímu prostředí i svým zaměstnancům.

Filozofie e-shopu Dedoles

Myšlenka, která se zrodila v hlavě zakladatele, se dneska těší velkému úspěchu. Dedoles je e-shop, který se nežene jen za zisky. Zajímá ho příroda, životní prostředí a uvědomuje si, že změna začíná od nás. Právě proto spolupracuje se značkami vyznávajícími podobnou filozofii a hodnoty.

Doplňte svůj outfit o kabelku snů

Vysněné kabelky je značka, která vznikla v České republice. Kabelky zaujmou zejména díky svým neotřelým designem a materiálu. Vybírat si můžete ze široké škály barev a motivů. Navíc, dámské kabelky mají i svou přidanou hodnotu. Jsou totiž vyráběny z druhotných materiálů a nepotřebného oblečení. Dobrou zprávou je i to, že jsou recyklovatelné a dostaly označení ECO. Vyznačují se také praktičností. Můžete je nosit na nákupy, odložit do nich laptop či pomůcky do školy.

Kousky od Spiral Direct vyjádří váš filmový nebo hudební vkus

Spiral Direct je již od roku 1990 značkou, která nabízí tmavé a špičkové návrhy na alternativním módním trhu. Dodává jedinečné a kvalitní umělecká díla, které pokrývají vše – od gotiky, hororu, fantasy až po vintage. V nabídce najdete zajímavá trička a mikiny s motivy, které upoutají zajisté každého.

Mikiny i trička od značky Spiral Direct jsou označeny jako AZO FREE, což znamená, že neobsahují žádná barviva, které by mohly způsobovat nepříjemnosti. Jejich barvy jsou ale stále a můžete počítat s tím, že vám dlouho vydrží.

Zazařte v nových kouscích od Dedolesu. Koupí podpoříte poctivé prodejce a přispějete svou troškou k lepšímu světu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív,...

Cestování po Česku? Navštívit Karlštejn by měl jednou za život každý!

A nejvhodnější čas je právě letos, protože letošní rok patří výletům po Česku. Už víte, kam vyrazíte s rodinou o prázdninách? Místem, které...

Klíšťata: věčný problém teplé sezony

Jakmile se začne oteplovat a procházky se začnou prodlůžovat, přichází na řadu tradiční problém – klíšťata. Nejde pouze o nepříjemný zážitek z...