Pondělí, Říjen 26, 2020
- Komerční sdělení -

Radiofrekvenční lifting obličeje

Post date:

Author:

Category:

Kůže má za účel chránit naše tělo před vnějšími vlivy, jako je mráz nebo například sluneční záření. Proto není divu, že se časem opotřebovává a ztrácí svůj mladistvý vzhled. Naštěstí však existují možnosti, jak problémy kůže související s věkem odstranit, nebo alespoň zmírnit. Jednou z nich je i radiofrekvenční lifting, který patří mezi přelomové metody, používané na zlepšení stavu pokožky. A to bez nutnosti podstoupení chirurgického zákroku!

Možnosti využití radiofrekvenčního liftingu

Radiofrekvenční lifting je vhodný na zvýšení pružnosti pleti, a s tím související redukce až úplného vyhlazení vrásek, včetně mimických vrásek. Působí blahodárně na tvarování výrazných obrysů tváře, vypnutí a zlepšení kontur obličeje při problémech s povislou kůží i při odstraňování váčků pod očima. Využijete ho také v boji proti celulitidě či lokálnímu ukládání tuků nebo proti negativním důsledkům opalování. Obecně se dá říct, že radiofrekvenční lifting zlepší stav vaší pokožky, zbaví ji problémů vznikajících s přibývajícím věkem a vaši pokožku projasní.

Princip ošetření

Radiofrekvenční lifting je považován za přelomovou metodu právě díky kombinaci radiofrekvenčních vln a vysokofrekvenčního ultrazvuku s laserem. To zajišťují speciální přístroje TriActive+, které se zatím nachází jen na několika klinikách estetické medicíny. Jedním z míst, kde tento přístroj najdete, je i pražská klinika Altos. V rámci ošetření se první použije laserový nástavec, který díky efektu vakua vyvolá intenzivní lymfodrenáž (tedy proudění lymfy, a s tím spojené vyplavování odpadních látek z těla), zrychluje krevní oběh a stimuluje regenerační procesy. Druhá fáze ošetření souvisí s použitím radiofrekvenčního nástavce, který působením tepla v hlubokých vrstvách kůže stimuluje novou tvorbu kolagenových vláken a zhutnění vláken stávajících. Tak dojde k vypnutí ochablé kůže a jejímu celkovému zpevnění, a to až na osm měsíců.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Vybíráš chytré hodinky? Nové Apple Watch 6 tě ohromí!

Jak skladovat letní oblečení?

V posledních dnech se podzim plnou silou hlásí o slovo. Je tedy víc než jasné, že letní šaty, sukně a kraťasy už...

Jak (znovu) ulovit partnera rybáře?

Je váš partner rybář? Rybaření je jeho jedno velké hobby, vášeň či povolání? Miluje tu pohodu, kdy může na břehu rybníka či...

Elegantní vůně a precizní péče pro váš šatník

Dopřejte svému šatníku jen to nejlepší. Okouzlující vůně, každodenní svěžest či prvotřídní péče – benefity, které si nyní můžete užívat skutečně každý...