Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Radiofrekvenční lifting obličeje

Post date:

Author:

Category:

Kůže má za účel chránit naše tělo před vnějšími vlivy, jako je mráz nebo například sluneční záření. Proto není divu, že se časem opotřebovává a ztrácí svůj mladistvý vzhled. Naštěstí však existují možnosti, jak problémy kůže související s věkem odstranit, nebo alespoň zmírnit. Jednou z nich je i radiofrekvenční lifting, který patří mezi přelomové metody, používané na zlepšení stavu pokožky. A to bez nutnosti podstoupení chirurgického zákroku!

Možnosti využití radiofrekvenčního liftingu

Radiofrekvenční lifting je vhodný na zvýšení pružnosti pleti, a s tím související redukce až úplného vyhlazení vrásek, včetně mimických vrásek. Působí blahodárně na tvarování výrazných obrysů tváře, vypnutí a zlepšení kontur obličeje při problémech s povislou kůží i při odstraňování váčků pod očima. Využijete ho také v boji proti celulitidě či lokálnímu ukládání tuků nebo proti negativním důsledkům opalování. Obecně se dá říct, že radiofrekvenční lifting zlepší stav vaší pokožky, zbaví ji problémů vznikajících s přibývajícím věkem a vaši pokožku projasní.

Princip ošetření

Radiofrekvenční lifting je považován za přelomovou metodu právě díky kombinaci radiofrekvenčních vln a vysokofrekvenčního ultrazvuku s laserem. To zajišťují speciální přístroje TriActive+, které se zatím nachází jen na několika klinikách estetické medicíny. Jedním z míst, kde tento přístroj najdete, je i pražská klinika Altos. V rámci ošetření se první použije laserový nástavec, který díky efektu vakua vyvolá intenzivní lymfodrenáž (tedy proudění lymfy, a s tím spojené vyplavování odpadních látek z těla), zrychluje krevní oběh a stimuluje regenerační procesy. Druhá fáze ošetření souvisí s použitím radiofrekvenčního nástavce, který působením tepla v hlubokých vrstvách kůže stimuluje novou tvorbu kolagenových vláken a zhutnění vláken stávajících. Tak dojde k vypnutí ochablé kůže a jejímu celkovému zpevnění, a to až na osm měsíců.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!