Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Skvělé rady našich maminek a babiček

Post date:

Author:

Category:

Naše maminky nás naučily jak o sebe správně pečovat a pokud jste to již zapomněly, nabízíme pár tipů.

rady

Jak na leklé vlasy

Octový oplach pro lesklost vlasů to je to pravé. Už jako malá jsem pozorovala miminku jak si oplachuje vlasy. Tenkrát mi to však přišlo divné a ne úplně pěkné. Až později, vlastně v pubertě jsem pochopila celé to tajemství – vlasy jsou po octovém oplachu nádherně lesklé. Vyzkoušejte je to jednoduché.

Smíchejte čtvrt hrnku jablečného octa s litrem vody. Umyjte si vlasy tak jak jste zvyklé a následně opláchněte roztokem. Znovu již neomývejte, nechte volně uschnout.

rady

Zábal na ruce a nohy

Klasickou vazelínu znaly již naše babičky a miminky ji používaly také. Měly nádhernou pleť na obličeji a  jemné ruce. Tak proč se k tomu opět nevrátit. Doporučuji i noční zábal rukou, nebo nohou. Prostě si jen namažte silnou vrstvu vazelíny, nebo krému na ruce popř. sádla, olivového oleje, nasaďte staré rukavice a jděte spát. Ráno budete mile překvapena.

Kávový peeling pro krásné tělo

Kávový lógr, neboli kávová sedlina redukuje tukové buňky a zároveň vyhlazuje pokožku. Můžete ji použít na celé tělo i na problematickou pokožku, celulitidu. Lógr nanášejte tam kde potřebujete a asi pět minut krouživými pohyby lehce vtírejte do kůže. Následně stačí jen opláchnout a natřít krémem.

Blahodárný účinek tvarohu na vrásky

Úplně jednoduchá věc a jak pomáhá. Stačí zředit tvaroh mlékem aby se lépe roztíral. Naneste na plátýnko a přiložte na odlíčený obličej. Nechte působit půl hodiny. Pokožku potom omyjte vlažnou vodou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

 

 

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz