Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Víte, jaké spodní prádlo vám sluší podle typu postavy?

Post date:

Author:

Category:

Možná si říkáte, že výběr a nákup spodního prádla není věda, opak je ale pravdou. Měli byste vědět, jaké spodní prádlo vám sluší, a že právě spodní prádlo nejvíce ovlivňuje váš vzhled a dokonce i správné držení těla.

Dámské spodní prádlo

Při výběru dámského spodního prádla někdy může nastat problém, protože ženy nosí dva kousky spodního prádla, a to podprsenku a kalhotky. Můžete si vybrat push-up podprsenku, která dodá prsům tvar, ovšem po jejím svléknutí může být protějšek nemile překvapen. Ideální volbou je tak sportovní podprsenka, která je pohodlná, prsa podrží a po svléknutí se jejich tvar příliš nezmění.

Jaké vybrat kalhotky

Co se týče dámských kalhotek, tak je vhodné volit takové, které vám budou sedět nejen barvou a velikostí, ale hlavně střihem. Pro baculky nejsou vhodné tanga kalhotky, které mohou působit příliš vulgárně, zařezávají se a příliš upozorňují na nedokonalosti těla. Ženy s nějakými těmi kilogramy navíc by měly volit raději kalhotky s vyšším pasem, vhodné je také stahovací prádlo.

Klasika pro všechny

Existuje však také možnost, která je vhodná pro všechny. Klasické dámské kalhotky, které bývají nejčastěji z bavlny, sluší každé ženě. Stačí vybrat správnou velikost a oblíbenou barvu. Tyto kalhotky zakryjí případné nedostatky, u žen s chlapeckou postavou dokážou vytvořit ženské křivky a jsou velmi pohodlné k nošení.

Pánské spodní prádlo

Při výběru pánského spodního prádla mohou muži vybírat z boxerek, slipů nebo pánských bavlněných trenýrek. Nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším kouskem z pánského šatníku jsou zmíněné bavlněné trenýrky. Ty sluší každému, jsou velmi pohodlné a mužům zaručují potřebný komfort při nošení.

Jaké trenýrky vybrat

Na trhu existuje nespočet druhů trenýrek. Vhodné jsou bavlněné, které se hodí dokonce i na sport a také na spaní. Tyto trenýrky mohou být libovolně barevné a oblíbené jsou také geometrické vzory.

Na co si dát pozor

Pánské spodní prádlo vybírejte tak, aby vám přesně sedělo. Menší trenýrky mohou být opravdu velmi nepříjemné, táhnou, zařezávají se a znemožňují pohodlný pohyb. Větší trenýrky se pak mohou krčit pod oblečením, mohou padat a nevypadají dobře. Správná velikost je opravdu základ. Vybrat si můžete bavlněné trenýrky s pohodlnými nohavicemi, kde nechybí rozparky, pro umožnění pohybu a zajištění pohodlí.

 

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!