Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Nohy jako v bavlnce díky teniskám Tamaris

Post date:

Author:

Category:

Je až neuvěřitelné, kolik mohou mít oblíbené tenisky podob. Jen se podívejte na širokou nabídku tenisek Tamaris a hned vám bude jasné, že jeden model vám rozhodně nebude stačit. Proč by pohodlné tenisky neměly chybět v botníku i té nejelegantnější dámy.

Rychlé řešení v nouzi

Vždy, když nebudete mít čas a náladu na zdlouhavé vymýšlení outfitu, stačí na sebe natáhnout pohodlné džíny, jednobarevné triko a slušivý kardigan, pohodlné tenisky se postarají o zbytek.

Nespornou výhodou tenisek je jejich všestrannost, neboť v létě v nich můžete vyrazit i na delší túru, na jaře budou představovat vítanou změnu po několikaměsíčním nošení vysokých kozaček, na podzim v nich absolvujete nejednu procházku spadaným listím a v zimě v nich bez újmy přečkáte kratší procházky, nákupy a podobně. Alespoň si vaše nohy odpočinou od všudypřítomných kozaček.

Tenisky Tamaris na mnoho způsobů

Jaké jsou však aktuální trendy v sortimentu tenisek? Jaké vás jen napadnou! Tenisky už dávno nevypadají jedny jako druhé, kolikrát ani na první pohled nepoznáte, že se jedná právě o tenisky.

Právě ženy, které se nebojí nejrůznějších extrémů a střídají styly jako na běžícím pásu, vždy své okolí dokážou zaujmout a šokovat, samozřejmě v pozitivním smyslu slova a tenisky Tamaris jsou k tomu dokonalým prostředkem.

  • Netradiční tenisky na klínku: O pěknou siluetu se za všech okolností postarají tenisky na klínku. Jestliže vyznáváte spíše jednoduché, minimalistické oblečení, pak zkuste trochu „rozbít“ jednotvárnost za pomoci tenisek s flitry, které jsou velmi šmrncovní.
  • Espadrilky a slip on tenisky: Na letní dny jsou jako stvořené plátěné tenisky, nebo ještě lépe trendové espadrilky, které si můžete obout nejen ke kraťasům, ale i šatům či sukni. Chybu neuděláte ani nákupem praktických slip-on tenisek, které unosíte nejen v létě, ale i na jaře nebo na podzim.

  • Kotníkové tenisky: V zimě dejte přednost stále oblíbeným kotníkovým teniskám, které v méně chladném počasí směle zastoupí okoukané kozačky.
  • Klasické tenisky: Ovšem mezi praktičtějším modely patří spíše klasické, sportovnější tenisky, v ideálním případě kožené. Ty mohou při správné péči sloužit po mnoho let.

Tenisky Tamaris pro všechny věkové kategorie

Tenisky nejsou vyhrazeny pouze dospívajícím, i dáma v letech si může čas od času dovolit podobný „výstřelek“. Omládne díky němu totiž o mnoho let a také uleví svým chodidlům, která se musí den co den tísnit v lodičkách. Hravé tenisky Tamaris vám rázem uberou několik let.

Kolik párů tenisek se momentálně nachází ve vašem botníku? Není ten nejvyšší čas zbavit se starého, ochozeného modelu a nahradit jej novými teniskami Tamaris?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz