Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Bystrá žena ví, kde nechat vyrobit kvalitní reklamu

Post date:

Author:

Category:

Blíží se výročí Vaší firemní společnosti a rádi byste při této události nechali vyrobit novou reklamu, která pomůže rozšířit renomé Vaší firmy? Mnohem více na očích můžete být díky kvalitní reklamě od společnosti MarkSimon.

Proč zvolit právě světelné panely jako hlavní reklamní prostředek?

Právě ve spolupráci s touto kladenskou společností můžete docílit vyššího odbytu Vámi nabízených služeb.
Stále oblíbenější postavení mezi reklamními prostředky zaujímá světelná reklama. Přispívá k tomu nejen schopnost být vidět v jakoukoliv denní hodinu, ale i cenová dostupnost. K dalším přednostem světelné reklamy bezpochyby patří nenáročná údržba. Při výčtu výhod světelné reklamy nelze opomenout ani dlouhodobou životnost a bezúdržbový provoz LED technologie. Ačkoliv světelná reklama www.marksimon.cz/vyroba-reklamnich-produktu/svetelne-panely/ nachází uplatnění u celé škály objektů, nejčastěji se s nimi můžete setkat na střechách firemních sídel a jejich továren. Neméně často je lze vidět připevněny na obchodních domech, supermarketech a hypermarketech nejrůznějšího zaměření. Pro zaujmutí kolemjdoucích je používají rovněž administrativní centra a drobní řemeslníci.

Jaké další služby v oblasti reklamy nabízí společnost MarkSimon?

Společnost MarkSimon nemá však mnohaleté zkušenosti pouze s výrobou reklamních led panelů, které často vytváří dojem pohybové reklamy, nýbrž také s výrobou reklamních výrobků z plexiskla. Rovněž reklamní stojany jsou přední parketou společnosti MarkSimon. Plexisklo je jedním z mála materiálů, které má bohatou škálu využití. Technologie CNC obrábění plastů či laserové řezání umožňuje plexisklo řezat, ohýbat i různě tvarovat. Luxusním dojmem působí především celoplexisklová krabička zvaná Sobranie. Její spodní část je tvořena plexisklem a polepem z kůže. Horní část je lepena z čirého plexiskla.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!