Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

Proteinová dieta, která funguje

Post date:

Author:

Category:

Proteinová dieta s vysokým obsahem bílkovin je vynikající týdenní stravovací plán pro hubnutí, který vám udrží pocit plnosti a spokojenosti po celý den. Protein je nesmírně důležitý pro dobré zdraví. Je to živina, která se musí konzumovat každý den, aby vyhovovala potřebám vašeho těla. Dietní referenční příjem pro protein je 1,4 gramu na kilogram tělesné hmotnosti. Ovšem čím vyšší příjem bílkovin těla má, tím větší přínos je nejen pro hubnutí ale i pro zdraví.

Protein je hlavní složkou vašich svalů, kostí, kůže a vlasů. Tyto tkáně jsou průběžně opravovány a nahrazovány novým proteinem. Výzkum naznačuje, že zvýšení příjmu bílkovin může mít působivé účinky na vaši chuť k jídlu, metabolismus a hmotnost. Není divu, že schopnost bílkovin potlačovat chuť k jídlu a zvyšovat metabolismus vám může pomoci hubnout.

Rozhodně, když snížíte příjem kalorií, váš metabolismus se zpomalí. To má za následek i úbytek svalové hmoty. Schopnost keto diet s vysokým obsahem bílkovin snižuje hlad, zvyšuje pocity plnosti, zrychlí metabolismus a chrání svaly. Keto dieta je snadná, pokud chcete shodit pár kilo, stačí vám koktejly a pokud chcete shodit víc než 10 kilogramů je pro vás výhodnější balíček jídel, které jsou vyvážené a připravené zcela na míru. Jedna porce jídla je od 25 Kč, což je poměrně dobrá cena. Dieta je přesně nastavená tak, aby proteiny splnily denní příjem, nastartovaly metabolismus a pomohly vám rychle zhubnout.

Kromě vysoké obsahu proteinu je nutné, aby dietní plán zahrnoval i nízký obsah sacharidů. Sacharidy jsou hlavní zdrojem energie pro tělo. Bez dostatku sacharidů na energii se tělo spoléhá na ketony. Ketony se pak stávají primární zdrojem paliva pro tělo. Staví tak vaše tělo do stavu zvaného ketóza a pak dochází ke ztrátě hmotnosti. Záleží už jen na vás, jestli si vyberete celý balíček na několik týdnů nebo vyzkoušíte koktejly s různými příchutěmi.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...