Sobota, 10 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Nebankovní americká hypotéka

Post date:

Author:

Category:

Podnikání může přinášet vysoké zisky, ale naopak v některých situacích nás dokáže pořádně potrápit. Může nastat doba, kdy potřebujeme do podnikání vložit peníze, abychom nezkrachovali, mohli zaplatit dluhy a další potřebné výdaje, které se v podnikání mohou objevit ze dne na den. Nebankovní americká hypotéka slouží jako finanční možnost pro všechny typy podnikatelů. Jedná se tedy o podnikatelský úvěr, díky kterému můžete financovat i horší případy v podnikání. Nevadí nám totiž ani exekuce ani vyšší dluhy. V případě, že se obáváte dokládání příjmů, můžete vyzkoušet americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Tato hypotéka je stejně jako nebankovní americká hypotéka sjednávána pouze podnikatelům s platnou a probíhající živností.

Řešení pro každého podnikatele

Vlastníte firmu a podnikáte? Přemýšlíte o nových možnostech? Chcete si půjčit výhodně a rychle? V tom případě vám poskytneme nebankovní hypotéku za velmi výhodných podmínek a bez zbytečného papírování. Garantujeme také velmi nízké měsíční splátky. Úroková sazba se pohybuje podobně jako v bankách. Vždy se snažíme porozumět potřebám našich klientů. Moc dobře chápeme, že není snadné podnikat tak, abyste pořád měli firmu nad vodou. I ve firmách totiž často mohou nastat různé situace. Naše společnost poskytuje půjčky všem, bez rozdílu. Zaměřujeme se také na podnikatele, kteří již nějaké finanční problémy mají. Exekuce, zástavy, vyšší dluhy, to všechno může být překážkou v podnikání, ovšem není to překážkou k získání půjčky. Tedy alespoň u nás. Samozřejmě, že u banky byste s tímto nepochodili a jistě by vás odmítli. Nebo snad máte záznam v registrech? Ani špatné registry nejsou důvodem k tomu, abychom vám neposkytli úvěr. Snažíme se pochopit individuální potřeby podniku, a pokud nám vše řeknete narovinu, pak jistě společně najdeme vhodné řešení pro vaši firmu nebo pro vaše podnikání.

Něco pro potěšení, možná zde najdete kapku povzbuzení

Často si říkáte, že je podnikání děs? Že už vás nečeká nic jiného než samý stres? V tom případě na chvíli vypněte a sami uvidíte, že zanedlouho v hlavě nápad vykvete. Hoďte starosti za hlavu, vždyť nepatříte do žádného ústavu. Usmějete se na ten svět, a líp vám bude hned! S námi vyřešte své finance, v nás máte přece zastánce. S penězi z hypotéky vyplatíte zaměstnance, a také všechny ostatní štvance. Pokryjete veškeré výdaje, a vaše nervozita rázem roztaje. Jednoduché vyřízení a snadné ujednání. To vás čeká a nemine, ovšem stres a napětí rázem pomine. Buďte zase spokojení se svým podnikáním, raději si řekněte, tímto jej zachráním! S námi to hravě zvládnete, jak když proutkem mávnete.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!