Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Malá čistička vzduchu udrží rovnováhu po celý den i noc

Post date:

Author:

Category:

Ať už doma trávíte více či méně času, stejně tak vaše děti či drahá polovička, je potřeba zejména v zimě dbát o udržení zdravého prostředí v domácnosti. A pokud se u vás doma nachází astmatik, alergik či citlivější jedinci, tak dvakrát tolik.

Letos, alespoň zatím, hlásí opravdu chladnou zimu, takže nejen že budete otevírat okna méně kvůli tomu, aby neunikalo tak drahocenné teplo, ale pravděpodobně i proto, že bude častěji pravděpodobnější vznik smogu, který se drží v atmosféře a jediným otevřením dveří se vkrade i do vaší domácnosti. Mnoho lidí nyní přechází zpět k tuhým palivům, a i to bohužel smogu nahrává. 

Proto je velice příjemným řešením, které navíc využijete celoročně, praktická čistička vzduchu.

Zdravé ovzduší doma po celou zimu i celý rok

Čistička vzduchu Kärcher AF 20 by mohla být přímo unikátním řešením. Jedná se o menší a lehčí zařízení, které se postará o dokonalé čištění vzduchu v místnostech do 20 m2 . Snadno si ji přeneseme do pracovny při Home office, kde bude dělat věrnou, ale hlavně tichou společnost. A večer ji přeneseme dětem do pokojíku, aby se jim dobře spalo. Čistička vzduchu AF 20 čistí vnitřní vzduch od alergenů, škodlivin a patogenů pomocí svého vícevrstvého filtračního systému a náplně z aktivního uhlí.

Zařízení vám na displeji ukáže kvalitu ovzduší pomocí barevného kódu, a jeho případné znečištění. Upozorní i na potřebu výměny filtru. Nebojte můžete čističku nechat „o samotě“ i s dětmi. Je ultra tichá a nabízí i noční režim, takže neruší od spánku ani práce. Dětská pojistka, časovač a automatický režim pro přizpůsobení se ovzduší jsou samozřejmostí. Účinnost filtru s 99, 95 % a vysoce kvalitní laser pro zmapování ovzduší spolu s kvalitním zpracováním vám přináší perfektního a bezpečného společníka na celý den i noc.

Chcete vědět mnohem více? Mrkněte na www.karcher.cz.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!