Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

Proč se „zahnízdit“ na Žižkově?

Post date:

Author:

Category:

Porod vlastního potomka a tudíž založení skutečné rodiny patří k významnému okamžiku v životě ženy. Nejenže už nikdy nebude nic jako dřív, ale fakticky vzato se jedná o projev lidského „hnízdění“, k němuž je potřebná střecha nad hlavou a dostatek soukromí. Ideálním způsobem, jak zajistit vznikající rodině domov, je pořízení nového bytu.

Jde o natolik odpovědný a zásadní krok, že je třeba se na výběr bytu pořádně připravit. Napsat si na papír požadované priority a nepodcenit žádná kritéria, která vám připadají důležitá. Byty na prodej v Praze 3 jsou jako stvořené pro maminky na mateřské dovolené, protože jim poskytují ideální zázemí, co do prostoru, velikosti, dostatku světla, přítomnosti balkonů, či teras. 

Bydlení na celý život

Velmi kladně hodnocena je i blízkost občanské vybavenosti a zároveň parků i dětských hřišť. Rezidence „Byty u parku“ nabízejí dostatek pohodlí a klidu, který je pro malé děti k nezaplacení. Mladá rodina s dětmi se zde bude cítit komfortně a hlavně bezpečně. I poté, co vám děti odrostou, vás nic nebude nutit k tomu „zvednout kotvy“. Vackov je synonymem pro jednu z mála investic, která vás uspokojí a zajistí bydlení na celý zbylý život. 

Ideální lokalita 

V jedenácti nanejvýš šestipatrových domů zde vzniká 272 bytů o velikosti 1 až 5 + kk. Detailní informace o jednotlivých bytových jednotkách lze získat skrze online katalog. Bydlení na pražském Žižkově je designově stylové a k jeho oblíbenosti přispívá i lokalita Vackova v samém srdci Prahy. Lokalita se těší zásadní přestavbě v moderní a živé centrum, které má po ruce naprosto vše, co člověk ke svému životu potřebuje. 

Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Ideální logistické spojení do centra, se společně s dostatkem zeleně a příležitostí k odpočinku v okolí, promění v srdeční záležitost, díky níž budete moci Žižkov nazývat svým novým domovem.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...