Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Zdraví koupit nelze – domácí saunu ano. Tím lze zdraví podpořit a utužit

Post date:

Author:

Category:

Nedostatečná konzumace vitaminů, málo sluníčka a nedostatek pobytu na čerstvém vzduchu znamenají únavu organismu a predispozici k různým virovým chorobám, mezi něž patří i chřipka. Preventivním pomocníkem, i významným pomocníkem při doléčování chorob a zranění, jsou domácí finské sauny, luxusní vířivé vany či bazény s protiproudem. Zakoupení finské sauny do bytu nebo vnitřní vířivé vany vás rozhodně nezruinuje.

  • Výstavba osobního oddychového koutku, kde bude trůnit bazén s protiproudem, a tím investování do skvělé kondice a pevného zdraví.
  • Relaxace a pohoda ve vířivé vaně a ve finské sauně na klíč, což se v budoucnu vrátí v podobě zdraví.

Zájemci o finské sauny domácí si v těchto zařízeních budou lebedit

Při saunování ve finských saunách domácích se teplo dostane hluboko pod vrstvy kůže, dojde k prohřívání těla, zahřívání krevního řečiště a svaloviny až po vnitřní orgány. Také vnitřní vířivé vany a vířivé vany obecně jsou skvělými odpočinkovými prvky, které by již doma neměly nikomu chybět. Luxusní vířivé vany uleví například osobám, které postihují svalové křeče, trápí je neposlušná záda nebo trpí častými svalovými křečemi v nohou a rukou. Avizované vířivé vany, stejně jako pobyt v luxusních saunách, působí příznivě na oběhovou soustavu. Vodní sloupce stimulují svalstvo a nervová zakončení, celý organismus se po několika málo minutách uvolní. Ve vířivé vaně se doporučuje zdržovat zhruba patnáct minut.

Čas, který si opravdu užijete

Vířivou vanu, bazén s protiproudem endless i finskou saunu na klíč je dobré umístit na místa, kde toužíte trávit společný čas s rodinou či přáteli, kde si chcete společně užívat jak vodní masáž, tak i plavání (endless pool) a saunování (sauny na klíč). Očividně nic nevyváží takto vhodně společně strávený čas, obohacený třeba i šumivým vínem a chutným občerstvením.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!