Pátek, 14 srpna, 2020
- Komerční sdělení -

Let vrtulníkem

Post date:

Author:

Category:

Život sice není jen o zábavě, máme spoustu povinností, ale odepřít požitek úplně bychom rozhodně neměli! Chcete zažít něco extra? Možností máte celou řadu: lanové parky, motokáry, únikové hry či třeba laser game. Chtěli byste raději něco, při čem se nemusíte tolik hýbat? Nastupte do vrtulníku a podívejte se na svět z ptačí perspektivy! Na let vrtulníkem jen tak nezapomenete. Naskytnou se vám jedinečné pohledy na jinak známou krajinu.

Let vrtulníkem je nejlepší odměna

Na první pohled se může zdát, že je let vrtulníkem zbytečně drahá záležitost. Je pravda, že ceny vyhlídkových letů nejsou nízké, má to ovšem svoje opodstatnění. Drahý je jak samotný vrtulník, tak vše, co s ním souvisí, ať už je to palivo, servis, nebo výcvik a práce pilota. Věřte však, že zážitek, který za své peníze dostanete, bude rozhodně stát za to. Let vrtulníkem tak může být ideálním dárkem k životnímu jubileu či úspěchu, nebo jako odměna za překonání náročného období. A co je na letu tak skvělé?

3 důvody, proč vyzkoušet vyhlídkový let vrtulníkem

Zkusíte nový dopravní prostředek

Autem či autobusem jezdíte asi často, let vrtulníkem obvykle nebývá na denním pořádku. Proto vám už samotný vrtulník nabídne silný zážitek. Užijí si ho jak ti, kteří ještě nikdy neletěli, tak ti, kteří pravidelně létají na dovolenou letadlem. Ve vrtulníku je to jiné, např. ve způsobu vzlétávání a přistávání nebo v tom, že sedíte v blízkosti pilota a vidíte jej “v akci”.

Let vrtulníkem

Užijete si nádherné výhledy

Rozhledny a vyhlídky jsou super, krajina z letadla vypadá také zajímavě. Vyhlídkový let vrtulníkem se vám však postará o ještě mnohem lepší pohledy na města i přírodu.

Lépe se zorientujete v prostředí

Z vrtulníku máte krajinu jako na dlani, můžete si ji prohlédnout a hlavně konečně zjistit, kde se co nachází. To, že uvidíte svět shora, vám zlepší představu o prostředí, obzvlášť, pokud jinak neoplýváte orientačním smysl.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Kočárek, který perfektně slouží malým i velkým

Máte představu, v jakém kočárku budete vozit svého nejmenšího? Pokud ano, tak je to jen dobře, protože právě kočárek je základní výbavou pro...

Plánujeme svatbu krok po kroku

Došlo v nedávné době k zasnoubení? Pak není dobré otálet! Člověk se musí pustit do plánování svatby hned, co je o ruku...

Co je to kolagen a jaké jsou jeho přínosy?

Dodejte svým vlasům potřebný kolagen. Vaše klouby kolagen potřebují, dodejte jim ho. To neustále slýcháme z televizních reklam. Je sice pravdou, že...