Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Omlazení intimní ženské zóny výplněmi

Post date:

Author:

Category:

Stejně jako zbytek lidského těla, i intimní oblast stárne. Existují však možnosti, jak si udržet mladistvý vzhled a ani intimní zóna není výjimkou.

Možnosti omlazení ženské intimní zóny

Omlazení ženské intimní zóny výplněmi umožňuje upravit vnější kontury stydkých pysků a zvětšit objem malých i velkých stydkých pysků. Zvětšením velkých stydkých pysků pomůžete zmenšit riziko zanesení infekce do intimní oblasti. Zároveň omlazení intimní zóny hydratuje sliznici vnitřní části vagíny a zlepší vám tonus pokožky, včetně zlepšení stavu po porodu. Jedná se tedy o zákrok, který vám vedle omlazení intimní zóny pomůže zesílit libido a zvýšit sebevědomí.

Princip zákroku

Při omlazení ženské intimní zóny se používá přípravek na bázi kyseliny hyaluronové. Tedy stejný přípravek, který je využíván například na zvětšení rtů či zvýraznění kontur obličeje. Využití kyseliny hyaluronové má totiž hned několik nesporných výhod. Jedná se o tělu vlastní látku, která pozitivně stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce a dodává jí tak větší pružnost. Zároveň má hydratační účinky – váže na sebe molekuly vody a dokáže je dlouhodobě poutat. Dochází tak k hydrataci a regeneraci pokožky. Při zákroku je gel s kyselinou hyaluronovou aplikován injekčně přímo na požadované místo. Zákrok je prováděn pod lokální anestezií, je tedy bezbolestný, a trvá přibližně půl hodiny. Výsledky se dostaví již během několika málo dnů a přetrvávají až jeden rok, během kterého se výplň postupně vstřebává. Po uplynutí této doby je zákrok možné bez problémů zopakovat.

Přemýšlíte-li tedy, že omlazení ženské intimní zóny podstoupíte, najděte si ve svém okolí profesionální kliniku estetické medicíny a domluvte se na konzultaci. Například v Praze můžete zajít na kliniku Altos.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!