Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Kde si na podzim doplnit vzdělání v sociálních službách?

Post date:

Author:

Category:

Prázdniny se pomalu blíží ke svému konci a Vy stále nevíte, jakým směrem se vydáte po absolvované maturitě? Možná po očku pokukujete po zaměstnání v sociálních službách, ale chybí Vám potřebné vzdělání. Doplnit si jej můžete ve Vzdělávací agentuře Seduca.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách zve k přihlášení

Právě Vzdělávací agentura Seduca nabízí zájemcům možnost absolvování kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách Praha. Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních služeb. Kurzovné je možné platit přes Úřad práce a cena pro jednoho uchazeče činí 6 800 Kč. Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách obsahem plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2008 Sb. Kurz je každoročně otevírán ve třiceti městech České republiky.

Co nabízí kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Semináře jsou vedeny kvalifikovanými lektory, které zaručují kvalitu vzdělávání v tomto oboru. Kurz pro pracovníky v sociálních službách je rozdělen na dvě části. Jednou z nich je část teoretická, kde si osvojíte vědomosti z oblasti sociálních služeb, základ komunikace, rozvoje komunikačních dovedností, psychologie i základ ochrany zdraví. Další informace o teoretické náplně kurzu se dovíte na webovém portálu Vzdělávací agentury Seduca a to konkrétně zde www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach. Součástí rekvalifikačního kurzu je také praktická část, kde během praxe upotřebíte nabyté vědomosti. Na internetovém portále Vzdělávací agentury Seduca najdete také vypsané další semináře, které se budou v nejbližších týdnech konat.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!