Čtvrtek, 1 prosince, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Období dárků se blíží, zvolte originální proutěné koše

Post date:

Author:

Category:

Není to nic jednoduchého vymyslet originální dárek, přiznejme si to sami. Tolik času a peněz, a na konec z toho stejně není taková radost, jak byste očekávali. Originální dárek pro ženy nebo pro muže vlastně neexistuje, říkáte si. Ale ano, zkuste se podívat na Darbox.

Dárek na poslední chvíli

Zapomněli jste na své polovičky a nevíte, čím udělat radost, aby to nebylo poznat, že jde o dárek na poslední chvíli? Zkuste vybrat dárkové koše pro ženy či proutěný koš s Baileys pro muže. I to se dá pořídit poslední možný den. Pokud objednáte do 12 hod, je možná expedice ještě tentýž den.

Co pořídit jako obsah?

Vybírat můžete z nabízených košů – proutěný čajový koš, proutěný koš s bílým vínem, proutěný koš s červeným vínem nebo samotný proutěný kufřík, který si sami naplníte tím, co máte rádi nebo co vás napadne.

Obsahem jsou různé druhy čajů, od černého Earl Gray přes zelený s chutí jasmínu až po různé druhy ovocných čajů. Milujete jahody nebo borůvky? Originálně můžou znít třeba i brusinky. Navíc k tomu nesmí chybět chuť hořkých mandlí v čokoládě nebo Grissini sýr. Pro pány můžete kombinovat různé druhy exkluzivních salámů či různé likéry. Na konec přidejte luxusní český med a můžete vyrazit s dárkem kupředu!

Obal je také důležitý

Co je obsahem dárku, je důležité, ale nejen to. Jak je překvapení zabalené, získává na dramatičnosti předání. Radost jistě každé ženě udělá bedna a páčidlo, nemyslíte? Zkuste to. Jistě zabodujete! Originální dárek pro ženy je tu hned! Co vymyslíte dovnitř je jen na vás. Taková bedna váží jen 2,8 kg, je vyrobena ze smrkového dřeva a překližky z borovice. Snadno se s ní manipuluje. Pokud potřebujete mít bednu nezatlučenou, lze vložit páčidlo i hřebíky dovnitř bedýnky. Není problém ani udělat předběžnou kalkulaci na větší množství kusů.

Dárek, jako je proutěný koš s červeným vínem či jinou lahůdkou, si jistě zamilujete a uděláte radost i druhým!

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!