Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Černá

Post date:

Author:

Category:

Každý z nás určitě má ve svém šatníku pár černých věcí a doplňků. Co si budeme říkat, tato barva je neutrální, výborně a snadno se s ní dá kombinovat k barevnější odstínem. A tady Vám dáme pár tipů k tomu, jak správně černou nosit.

1 tip

Určitě se ve vašem šatníku nachází černé krátké tričko. Tento jednoduchý kousek zkusíme troška rozzářit. Takže černé tričko máme, k němu zvolíme modré potrhané džíny, začíná se oteplovat, tak to určitě využijte. Dále zvolíme černou koženou bundu, která snad nikdy neviděl z módy. A na konec nesmíme zapomenout na obuv a to bílé tenisky a důležitý doplněk silně růžovou koženou ledvinku. Ledvinku si obepneme kolem pasu a dokonale nám vynikne na tomto outfitu.

2 tip

Černé kalhoty, tak tuto věc má snad každý. Výhodou černé je, že dokonce zeštíhluje. K černým kalhotám můžeme zvolit klidně neonové zelené tričko. Pozor! Tato barva přišla opět do módy a pokud chcete být výrazná i vy, měli byste si pořídit nějaký neonový kousek. Dokonale vynikne na vaší pokožce nejlépe na opálené. Obuv zvolíme černé kožené kanady a na závěr co nesmí absolutně chybět je kožený batoh a ten zvolíme rovněž v černé barvě. Stačí když Vám bude vynikat jedna výrazná barva, netřeba to přehánět.

3 tip

Černý blejzr. Hodně z nás oblibě blejzr a pokud jste to právě vy, tak určitě musíte mít ve svém šatníku tento kousek. Nebojte se tím, že působí elegantní neznamená, že se nehodí ke sportovnějším věcem. Klidně k němu můžeme zvolit bílé klasické tričko, které jistě máte ve svém šatníku, dále můžeme zvolit klidně modrou sukni. A jako obuv můžeme dát zlaté mokasíny a k celému outfitu doplníme moderní kožený černý batoh. Tento batoh si můžete zvolit přes jedno rameno aby to vypadalo modernější.

Černé věci jsou jedny z nejprodávanějších kousků. Je neutrální, a proto ji tak velice rádi a často nakupujeme. Dámy, doufáme, že se Vám článek líbil a pevně věříme, že jste se jím inspirovali.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!