Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Na tomto luxusním bydlení se zaručeně shodnete

Post date:

Author:

Category:

Už jste s partnerem dospěli do fáze, kdy plánujete rodinu a chcete se usadit? Jenže řešíte velký problém jako většina párů? Nějak se vám nedaří najít shodu v oblasti bydlení? A co když vám ukážeme místo, kde se snoubí luxus, atraktivní lokalita, bezpečnost, možnost získat lépe placenou práci a navíc větší šance pro děti chodit na lepší školy? Že by se vám to líbilo? Stačí se seznámit a vybrat…

Top pražská lokalita a výhled jako bonus

Velmi zajímavý projekt, který tvoří více než tři desítky luxusních vil, právě vzniká v prestižní lokalitě Praha 5 – Velká Chuchle, na pozemcích podél ulice Na Hvězdárně, konkrétně v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jedná se o jednu z nejvyhledávanějších pražských lokalit. Místo totiž i přesto, že to do centra není daleko, nabízí klid a plnou občanskou vybavenost. Určitě potěší blízkost přírody. Bonusem je potom krásný výhled na Prahu – domy totiž stojí na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm.

Vícegeneračně a s výběrem dispozic bydlení

Nové luxusní vily v Praze mají dispozice 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Jsou proto perfektní volbou i pro vícegenerační bydlení. Každá z vil potěší moderně řešeným uspořádáním a především maximálním využitím obytného prostoru. Každá vila bude mít terasu až do 41m2, patří k ní prostorná zahrada a rezidenti budou mít k dispozici 1 nebo 2 garážová stání a další venkovní parkovací místa. Je výhodou, že vily na prodej v Praze jsou v několika fázích výstavby. Objednat si můžete již hotovu vilu určenou ihned k nastěhování, nebo jen hrubou stavbu. A pokud by vám náhodou dispoziční řešení nebo cokoliv jiného nevyhovovaly, můžete si koupit pozemek. Pozemky jsou zasíťované a vede k nim dokončená příjezdová cesta vybavená veřejným osvětlením.

A co ještě vyřešit? Nejdříve si udělejte jasno ve financích. Je důležité vědět, že se podmínky bank pro schvalování hypotečních úvěrů razantně změnily. Více na toto téma se dočtete zde.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!