Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Drahá dekorativní kosmetika – vyplatí se tato investice?

Post date:

Author:

Category:

Drahá versus levná kosmetika

Ožehavé téma, na které nikdo nezná správnou odpověď. Však každý jsme jiný a každému z nás vyhovuje jiný produkt. Pravdou je, že některé levnější produkty se sice mohou rovnat i dražší kosmetice. V takovém případě lze říci, že platíte za značku, což není správné.
Ženy se mnohdy předhání v tom, která z nich má lepší produkt od té či oné značky. Ptáme se proč? Při výběru kosmetiky by měl člověk spíše brát zřetel na to, zda daný produkt opravdu upotřebí a co především – zda mu bude vyhovovat a zdali není výhodnější využít služeb studia krásy.

Kdy si připlatit

Kdy se tedy ,,vyplatí“ pořídit dražší kosmetiku? Tady zní odpověď jednoznačně – v případě, že jste si 100% jisti, že je produkt přímo pro vás, naprosto vám vyhovuje a v neposlední řadě vám není líto, připlatit si.
Existuje také zvláštní skupina jedinců, kteří jednoduše chtějí daný produkt do své kosmetické sbírky. Ano, do sbírky. V dnešní době existují sbírky všeho možného, tak proč ne kosmetiky. Chanel či Dior se ve vaší koupelnové skříňce rozhodně budou vyjímat. Otázka však je, zda sběratelky zakoupené produkty opravdu využijí a spotřebují, protože jejich trvanlivost samozřejmě také není neomezená.

Na co si dát pozor při výběru kosmetiky

Rozhodně na její složení. Z průzkumů vyšlo najevo, že ročně do sebe ženy dostanou zhruba dva kilogramy chemikálií, které se jim vstřebají skrz kůži, což je mnohem horší než kdyby se tyto chemikálie vstřebávaly skrze žaludek. Zde by je totiž s největší pravděpodobností zničily enzymy. Vyhněte se výrobkům, které obsahují triclosan (mýdla,pasty), Propylen Glycol (deodoranty, krémy), saponáty PLG a SLES (gely pro intimní hygienu), hliník (tampony, vlhčené ubrousky).


Vybírejte tedy pokud možno přírodní produkty a čtěte důkladně složení
. Možná můžete namítat, že dekorativní přírodní kosmetika není tak kvalitní. S tím souhlasíme, ale v případě, že si ji chcete zakoupit v drogerii. V tomto případě se určitě vyplatí již zmiňovaná dražší investice do přírodní kosmetiky, která je i velmi kvalitní. Není však na škodu se poradit s odborníkem.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz