Neděle, 28 května, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Pravidelné návštěvy autorizovaného servisu Škoda vám ušetří mnoho starostí s autem

Post date:

Author:

Category:

Máte nový nebo i ojetý vůz a jezdíte pravidelně do servisu? Tak to děláte dobře. Jistotou je vždy návštěva autorizovaného servisu, dodržení pravidelných servisních prohlídek a tím zajištění té nejlepší péče pro váš vůz. Právě pravidelné prohlídky a výměna opotřebených dílů včas je zárukou toho, že vaše vozidlo bude vždy splňovat maximální standardy bezpečnosti, tak, jak to zamýšlel výrobce vozu. Prohlídky vašeho vozidla v servisu proto nikdy neodkládejte.

Z dlouhodobého hlediska se vám zodpovědný servis vrátí

Ačkoliv se vám může zdát, že návštěva servisu je někdy zbytečná, protože auto přece jezdí, potom vězte, že je to mnohem složitější. Některé díly se zkrátka postupně opotřebovávají a vznikají vůle mechanických částí, které je potřeba vyřešit. Je třeba vyměnit provozní kapaliny. To vše v pravidelných intervalech, kdy se ještě přímo nemusí nutně projevit nějaká zjevná závada. Většinou je to totiž tak, že pokud už máte s vozidlem problém, něco jste pravděpodobně v údržbě zanedbali. Pokud ale budete servis navštěvovat pravidelně:

  • Zvýšíte životnost vozidla
  • Zajistíte si maximální bezpečnost vozu

Pravidelný servis totiž znamená, že se vám vozidlo odvděčí bezproblémovou činností, nebudete muset případně investovat do nákladních oprav, které přicházejí na řadu, když se údržba zanedbá. Jestliže navštívíte autorizovaný servis Škoda Praha, můžete si být jisti, že vaše vozidlo bude pod drobnohledem vyškolených mechaniků, kteří vědí, co potřebuje. Dodržení schválených postupů automobilkou a používání pouze originálních náhradních dílů je samozřejmostí.

Úspora nákladů

Při údržbě vašeho vozidla můžete využít různých možností úspory nákladů. Jednak je to Šeková knížka, která majitelům vozidel stáří 4 let a více dokáže výrazně zlevnit běžné servisní úkony, dále je to potom Předplacený servis kryjící náklady pravidelných servisních prohlídek spojených s výměnami oleje, filtrů a případně také výměny dílů běžného opotřebení.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!