Středa, 30 listopadu, 2022
- Komerční sdělení -zeny

Hydratace pleti jako velké téma aneb jak zamezit suchosti a nezdravě vypadajícímu vzhledu

Post date:

Author:

Category:

Co je klíčem vedoucím ke zdravé a svěže vypadající pokožce? Ten, kdo odpověděl “hydratace pleti” dostává zlatého bludišťáka! Hydratace pleti je skutečně způsob, jak zamezit věčné suchosti i nezdravě vypadajícímu vzhledu. Pokud je pleť dostatečně hydratovaná, dochází ke správnému absorbování všech potřebných živin, což je přesně ten důvod, proč pleť vypadá tak, jak by vypadat měla. Otázkou však je, jak pleť hydratovat? 

Bohužel hydratace pleti není téma, které by bylo blízké všem ženám. Najdou se ty, které své pleti nevěnují dostatečnou pozornost, což je samozřejmě špatně. Jejich pleť minimální péči prozradí na první pohled. Já na mazání často zapomínám! Řekne si nejedna žena. Řešením by v takovém případě mohl být elixír mládí jménem Rays Anti-age, který obsahuje až jedenadvacet hydratačních složek od kolagenu, kyseliny hyaluronové, až po ceramidy. Stačí si ho smíchat s vodou a vypít jako koktejl. Tak snadná hydratace pleti může být.

Pořiďte si kvalitnější, hydratační make-up

Hydratace pleti však úzce souvisí i s líčením. Většina žen pod make-up nanáší podkladovou bázi nebo alespoň krém, což je samozřejmě dobře. Aby však make-up pleť nevysušoval, je dobré sáhnout po jeho hydratační alternativě. Ta je sice o něco dražší, na druhou stranu je k pleti šetrnější. Vyhnete se šupinám na obličeji a suchým místům. 

A až budete hledat hydratační make-up, nezapomeňte si pořídit i vhodné odličovadlo. To by nemělo obsahovat alkohol, který opět stojí za “vysoušecím” efektem.

Hlavně hodně pijte

Samozřejmě, že pleť skvěle hydratují speciální krémy k tomuto účelu určené, na druhou stranu je dobré pleť hydratovat i vnitřně. Proto dostatečně pijte. Povolena je především voda a neslazené bylinkové čaje. Vyhněte se slazeným nápojům, bublinkám, alkoholu a také sirupům, které jsou spíše kalorické než přínos přinášející. 

Dostatečný pitný režim nejen, že bojuje s množstvím toxinů v našem těle, ale kromě jiného také zabraňuje předčasnému stárnutí.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!