Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Když módní přehlídky udávají trendy. Co nám vzkazují?

Post date:

Author:

Category:

Patříte k milovníkům módy? Pak si jednoznačně nenecháváte ujít i to, co aktuálně vévodí módním přehlídkám. Návrháři se každým rokem několikrát schází a ukazují či predikují, co se bude v nadcházejícím období nosit. Ať už berete tyto nastolené trendy vážně či nikoliv, pojďme si zmínit to nejlepší, co se na módních molech v posledních měsících objevilo a co s největší pravděpodobností skutečně unosíte i v běžném životě. A není toho málo!

Beránkové bundy, aneb kombinujeme teplo s kůží

Máte doma krásný kožený doplněk, například kabelku a říkali jste si, že byste to raději zkombinovali s tentýž materiálem, který by však byl trochu v jiném provedení? Móda je vám nyní nakloněná, přiklání se ostatně sama k bundám, kterým se jinak říká „beránci”.

Zpravidla jsou tyto bundy kožené, doplněné o kožešinu, umělou nebo pravou, která se nachází nejen uvnitř bundy, ale také jsou z tohoto materiálu vytvořené i viditelné prvky, jako límce nebo kraje bund. Obvykle jsou k dostání v černé, ale hitem v posledních měsících jsou hnědé alternativy, ve kterých se člověk tolik neztratí.

Když kozačky, tak extra vysoké

Kožené módní doplňky, o kterých již byla řeč, nemusíte nutně spojovat jen s beránkovými bundami, ale také s extra vysokými kozačkami, které nebudou sahat pouze ke kolenům, ale až nad kolena. Ovládají prakticky všechny předcházející týdny módy čili není zde pochyb ani sporu, že se je vyplatí v botníku mít.

Kozačky skvěle doplňují například košilové šaty, ale také se dobře budou hodit k běžným slim kalhotám, jež jsou upnuté od pasu až ke kotníkům.

Jen růžová to může být

Pokud jste se domnívali, že chladnější části roku budou vévodit spíše tlumené barvy, není tomu tak. Letošnímu roku v každém případě dominují a kralují pestré odstíny a nadcházejícímu období hlavně barva růžová. Ta byla ostatně zvolená i za barvu roku, konkrétně mluvíme o takzvaném magenta odstínu.

Jestliže nad růžovou váháte, módní stylisté mají jasno. Ti jsou toho názoru, že nyní neexistuje outfit, ve kterém by bylo růžové použito moc. Monochromatické outfity tak mají zelenou.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!