Středa, 23 září, 2020
- Komerční sdělení -

Společnost Miele zahájila spolupráci s bloggerkou Cat & Cook

Post date:

Author:

Category:

Společnost Miele, výrobce prémiových spotřebičů pro domácnost a profesionální provozy, zahájila spolupráci s Ivanou Jindřichovou, autorkou úspěšného blogu Cat & Cook. Ivana tak doplňuje řadu inspirativních osobností a špičkových profesionálů v oboru gastronomie, jakými jsou např. Zdeněk Pohlreich, Michal Hromas nebo Radek Šubrt. „Věříme, že i díky skvělým receptům bloggerky Cat & Cook ještě rozšíříme cílovou skupinu milovníků značky Miele,“ říká Kateřina Menšíková, marketingová ředitelka Miele ČR a SR.  Sama Ivana dodává, že spoluprací s Miele si splnila svůj dlouholetý sen.

Kdo je Cat & Cook

Blog Cat & Cook odkazuje ve svém názvu nejen na lásku k vaření, ale také na krásnou perskou kočku Mindu, již můžete vidět na mnoha fotografiích. „Je to moje pomocnice, která se mnou je v kuchyni za každých okolností,“ dodává k tomu Ivana. První příspěvek na blog spatřil světlo světa v roce 2015. Stojí za ním mj. Ivanina „chuť šířit filozofii dobrého jídla“ a potřeba posunout ji za „hranice virtuálních přátel“.

Vaření a pečení se věnuje od 12 let, kdy prý uvařila svůj první kynutý knedlík, a láska k vaření se jí už od té doby nepustila. Inspirovala se gastronomickými osobnostmi, jako je Zdeněk Pohlreich či Roman Vaněk, světem fine dining restaurací či gourmet obchodů. A pokud stejně jako k Ivaniným patří i k vašim vášním cestování, zcela jistě vás okouzlí její příspěvky z Paříže, New Yorku, Miami či Dubaje.

A co říká Ivana ke svému blogu? „Můj blog je všestranný, ukazuji vám tradiční recepty ze všech koutů světa, radím vám, jak nejlépe postupovat, vysvětluji různé kuchařské názvy, jaké náčiní používat, kde nakoupit speciální suroviny a samozřejmě se snažím vše ukázat i v kvalitních fotkách.“ Fotky jsou skutečně nádherné, a aby také ne, když příprava pokrmů právě kvůli focení prý trvá zhruba trojnásobek času oproti běžné přípravě!

Jaké spotřebiče používá Cat & Cook

V příspěvcích na blogu, na kanálu youtube, na Facebooku či v rámci instastories můžete zahlédnout hned několik přístrojů Miele, s jejichž pomocí Ivana pravidelně vytváří úžasné recepty, které mohou inspirovat i vaši kulinářskou fantazii. Patří k nim domácí konvektomat DGC 6860X, indukční varná deska KM 6306, odsavač par DA 3566 a myčka G 6890 SCVi K2O. Podívejte se, jak snadno s nimi vykouzlíte jakýkoliv z receptů Cat & Cook! A určitě vás nadchne komfortní manipulace s jednotlivými spotřebiči, jejich snadná údržba, a především množství užitečných programů a funkcí.

Inspirujte se s Miele a Cat & Cook

Pro začátek se můžete podívat, jak ve spotřebičích Miele snadno připravíte např. perníkové brownies (https://www.youtube.com/watch?v=EednlVEtoRQ), francouzskou cibulačku (https://www.youtube.com/watch?v=AL6Bv2a1X3E) nebo skvělý borůvkový crumble (http://catandcook.cz/boruvkovy-crumble/). S dalšími výtečnými recepty a jejich perfektním foto/video popisem se můžete setkat na www.catandcook.cz, na youtube, Facebooku či Instagramu. A někteří z vás se možná s Cat & Cook setkají na některé z kulinářských akcí pořádaných Miele.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...