Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Střihy Burda jsou nadčasové

Post date:

Author:

Category:

Pamatuji si ještě velmi dobře na dobu, kdy střihy Burda lámaly rekordy v prodejnosti. Neumím si představit ženu, maminku, babičku či kohokoliv jiného, jenž by podle těchto úžasných střihů netvořil a nerozdával tak radost svým nejbližším. I já sama jsem na těchto střizích vyrůstala a má babička mi vždy kladla na srdce, že se jednou modely, které se kdysi šily, jednou zákonitě budou muset vrátit zpět do módy, jelikož jsou nadčasové. A měla skutečně pravdu. Nyní, když jsem sama maminkou vím, jak stylové jsou tyto modely i v dnešní době, která je přeplněna převážně levným textilem z ciziny.

Střihy Burda, návod, zaujetí a radost z šití je základem úspěchu

Abych mohla tvořit ty nadčasové střihy Burda, návod k ruce se mi vždy hodí. Naštěstí není tak těžké ho zakoupit, tudíž se mi doma hemží návody, které prochází minimálně dvakrát do roka skutečnou obměnou. Sukně, pánské kalhoty, topy, dětské oblečení a mnoho dalšího, tak přesně na toto všechno Burda myslí. Můj muž si ze mě již delší dobu dělá legraci, že si v nejbližší době budeme doma moci otevřít krejčovství. Já ho ovšem vždy vyvedu z omylu, jelikož netuším, jak bych takovouto živnost zvládala se dvěma malými dětmi a svou hlavní prací. Navíc, šití mě baví a nechci, aby se z radosti stala povinnost.

Šiji s radostí sobě vlastní a jsem šťastná

Šít střihy Burda, mě jednoduše baví. Modely, které si na základě velmi praktického návodu sama ušiji, si také sama obnosím. Šiji rovněž také pro své děti, kterým jsem ušila již několik pyžam, kalhot, triček a také hraček, které milují a nemusela jsem za ně přitom utrácet tisíce korun. Šití s radostí mě vlastní, mě prostě baví. Ráda u něj vypnu a zapomenu na šílenou schůzku s nadřízeným či meeting, který nedopadl zrovna podle mého očekávání. Šití je pro mě tedy něčím podobným, jako například jóga či běhání, u kterého se rovněž dostávám do stejného stavu pokoje a klidu.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!