Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Kde hledat inspirace, jak správně ladit doplňky?

Post date:

Author:

Category:

Každá žena má ve svém šatníku určitě základní doplňky, které neodmyslitelně patří ke každému outfitu. Určitě nesmějí v žádném šatníku chybět výrazné a jemné náušnice, prsten, jemný náramek, hodinky, klobouk, šátek, boty a také kožená kabelka. Každý z těchto základních kousků má svou majitelku. Někdy se však stává, že člověk si koupí nebo dostane nějaký ten doplněk, ale vůbec ho nenosí. Je to proto, že neví nějak ten daný doplněk kombinovat, bojí se nějakého módního prohřešku. V současnosti nám ale internet nabízí široké množství inspiraci, jak dané doplňky kombinovat, jaké barvy volit a kdy si vybrat ten správný doplněk. Proto naše položena otázka, kde najdeme takové inspirace je zcela jednoduchá. My vám nabídneme pár typů, kde lze takové inspirace hledat.

ONLINE PRODEJNY

Na internetu najdeme široké množství značkových ale i neznačkových e-shopů, které nabízejí své zboží. Na některých se víme odít od hlavy až po patu, některé se však specifikují pouze na jeden konkrétní produkt, kterému se plně věnují a kladou velké úsilí na to, aby daný produkt vyhovoval dennodenním potřebám každé dámy. Jelikož je konkurenční boj na internetu vysoký, každý obchod se snaží co nejlépe svou klientku zaujmout. To znamená, že kromě všemožných reálných detailů daného produktu nabízí i fotky, kde můžeme najít přímo kombinaci, jak daný produkt nosit. Je to pro nás jako zákaznice velmi nápomocné, protože si umíme daný produkt živější představit i velikostně. Také takto můžeme vidět, jak dané produkty k jakým barvám kombinovat.

INSTAGRAM a FACEBOOK

Tyto sociální sítě jsou přímo královny všech outfitů. Téměř každá online prodejna je majitelem účtů na těchto dvou sociálních sítích. Denně nás bombardují různými fotkami a outfity, kde si můžeme dané produkty představit a také nás mohou zaujmout. Pokud však nenakupujeme na dané stránce, tak je pro nás už jen to velká pomoc, když vidíme, jak dané materiály, tvary či barvy sladit tak, abychom vypadaly velmi stylově a zajímavě.

BLOGY a BLOGERKY

Často se můžeme na instragrame setkat s dámami, které se vysloveně věnují jen módě a tak nám dennodenně nabízejí své fotky, kde vidíme, jaké outfity lze nosit a co volit. Mnohé značky úzce spolupracují s blogerkami a tak přináší svým zákazníkům náhled, jak daný produkt vypadá na živo, tedy dávají danému doplňku život. Blogerky udělají několik fotek daného produktu z různých úhlů, kombinují ho k různýmu oblečení, což je pro nás jako zákaznice velmi nápomocné. Vidíme tedy daný produkt opravdu v reálu a tak se nám snadněji rozhoduje, zda si daný produkt koupit nebo ne. Podobně fungují i ​​blogy, které píše téměř nejedna online prodejna. Na blogu lze kromě fotek nalézt i užitečné informace, jak daný produkt kombinovat a s čím ho nosit, což je momentálně trendy. Zákaznice tak získají vynikající přehled nejen o produktech na dané stránce, ale celkově o trendech a módě, které v současné době letí.

ČASOPISY

I když už tištěné periodikum není až tak moc aktuální, stále jsou ženy, které si módní časopisy předplácí a při jejich čtení relaxují. Módní časopis je přímo stvořený na to, aby v něm ženy našli pomoc, jak dané doplňky a s čím kombinovat. Také nabízejí široký náhled do světa módy. Často jsou časopisy velmi dobrá volba, protože v nich najdeme vše v kostce a nemusíme hledat na internetu. Co však vystupuje při této volbě jako negativum, tak je to, že je to finančnejšie náročné.

Milé dámy, nabídli jsme vám malý přehled toho, kde můžete najít inspirace, jak vaše doplňky kombinovat, případně, kde si je můžete koupit. Internet je v tomto velmi nápomocný a často nám sám od sebe nabídne množství inspiraci, někdy i když nehledáme. A pak se z nás stávají nákupní bohyně, které přinášejí do ulic aktuální trendy.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!