Pondělí, 20 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jakou barvu kabelky k barvě roku 2019 korálová?

Post date:

Author:

Category:

Jak víme korálově červená barva je nyní barva roku 2019.Táto barva se spíše podobá k cyklámenově růžové barvě. Tato barva hlavně působí teplým letním dojmem. Nám osobně se tato barva velmi líbí, a dá se představit na každém kousku outfitu. Barva je velmi výrazná, a díky její výraznosti dokáže outfit ozářit a zaujmout pozornost druhých. Pokud chceme, aby tato barva vynikala z outfitu určitě můžeme zvolit bílý nebo černý outfit, díky těmto neutrálním barvám dokáže tato korálově červená barva zazářit a zaujmout. Stačí jen zvolit nějaký jeden prvek této korálově červené barvy jako je například opasek, čelenka do vlasů, boty, nebo nějaká luxusní kožená kabelka a věřte váš outfit zazáří.

Komu je určena.

Tento odstín barvy je spíše určen pro ženy, protože barva je velmi výrazná a hlavně ženská. Některé ženy nemají rádi výrazné barvy, ale některé jejich zas milují a rádi si dokonce zdobí jimi interiér. Pokud chceme nosit outfity v korálově červené, tak určitě bychom tuto barvu volili pro mladší slečny, starší dámy mají rádi spíše neutrálnější barvy, a tato korálově červená spíše působí dívčí. Ale pokud některé starší dámy chtějí být IN a velmi se jim líbí tato barva není problém. Jen si zvolit nějaký doplněk korálově červené barvy, například nějaké kožené hodinky, náramek nebo náušnice k neutrálnímu outfitu jako je bílá halenka a černé kalhoty, aby moc nepůsobily dívčí.

Jak ji kombinovat s koženými kabelkami.

Pokud máme výrazný outfit této korálově červené barvy jako je například overal, určitě bychom volili černou koženou kabelku.

Pokud máme kabát této barvy, tak se nebojme kombinovat kožené kabelky v jiných barvách. Při kabátě korálově červené barvy můžete také experimentovat s barvami kabelek. Například je ideální volit zelenou kabelku, doplněná černými džínami, černými botami a k tomu nějaké zlaté doplňky.

Dokonce nyní ženy začali ladit kabelky s velkými náušnicemi. A proto pokud chceme zazářit s korálově červenou barvou, určitě třeba volit barvy outfitu, jako je bílá, černá, ale dokonce můžeme kombinovat výraznou žlutou barvu, která je letos opět v módě.

Zdroj obrázků: google.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!