Sobota, 1 dubna, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Wellness pobyt v Luhačovicích

Post date:

Author:

Category:

Máte rádi cestování a nakupování zároveň nebo byste rádi darovaly wellness pobyt jako dárek Vašich blízkým? Máme pro Vás tip dárkového poukazu na wellness pobyt v Augustiánském domě v Luhačovicích.

Lázeňská města nejsou záležitostí pouze nemocných. V dnešní době přibývá lidí, kteří jsou ochotni zaplatit za víkendový pobyt v Lázních až několik tisíc korun. Důvodem může být stres, únava z městského života, ale i chuť se nechat hýčkat a užívat si krásnou dovolenou v příjemném prostředí.

Luhačovice okouzlí každého návštěvníka rozmanitou architekturou, překrásným okolím a zelení. Nachází se v malebném údolí chráněné oblasti Bílé Karpaty. Lázně Luhačovice jsou jedinečné a překrásné v každém ročním období.

Wellness pobyt na 2 noci

Pořízením víkendového poukazu prožijete harmonické spojení krásné rodinné atmosféry a relaxace. Luhačovice patří mezi největší moravské Lázně. Při svém pobytu si vychutnáte příjemné a klidné prostředí. Čerstvé a kvalitní pokrmy Vám zaručí restaurace Symfonie, kterou si zamiluje každý milovník gastronomie.

Co víkendový pobyt zahrnuje?

Víkendový pobyt zahrnuje opravdu mnoho. Ubytováni budete dle Vašeho výběru v krásném klimatizovaném pokoji. V ceně wellness pobytu dále naleznete:

  • uvítací nápoj
  • bohatá snídaně
  • zvýhodněné obědové menu
  • tříchodová večeře s možností výběru hlavního chodu
  • neomezený vstup do wellness
  • bezdrátové připojení k internetu
  • parkování v areálu hotelu

 

Rezervace

Uvedená cena je pro 2 osoby a pobyt ve dvoulůžkovém pokoji. V ceně je zahrnut i lázeňský poplatek. Ceny se vztahují na nabídku pobytů již v roce 2018.

Platnost poukazu je do 30. 6. 2018.

Pokoje

Vybrat si můžete z několika pokojů. Hotel nabízí pokoje Classic, Superior, Junior Suita, Augustian, Apartmá Leoše Janáčka.

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim dárkový poukaz na víkendové wellness pobyty v Augustiánském domě v Luhačovicích. Při pobytu v Augustiánském domě naberete nové síly a plně zregenerujete své tělo.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zpravycz.cz

Onlinepraha.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!
Redakce
info@press-media.cz