Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -zeny

Jak nosit bílou na jaře 2019?

Post date:

Author:

Category:

Jaro je plná krásný výrazných barev a určitě nesmí chybět naše dobrá klasika a to bílá barva. Bílá symbolizuje čistotu a něžnost. Výhodou je, že ji můžeme nosit v každém ročním období. Je to jedna z nejoblíbenějších barev, protože se snadno kombinuje s barevnými prvky. V podstatě je bílá barva základem šatníku a výhodou této barvy je, že krásně vynikne na opáleném těle. Dnes Vám ukážeme, jak správně bílou barvu kombinovat na toto jarní teplé období, máte se na co těšit.

Minimalistika

V jednoduchosti je krása a v podstatě samy víme, že méně je někdy více. Zkombinujte bílou s černou. Tyto dvě barvy se výborně spolu kombinují a harmonicky ladí. Můžeme zvolit černú obtažené sukni pod kolena, k tomu zvolíme bílou halenku, kterou určitě ve svém šatníku máte. Po případě, je dobré si zakoupit i bílou halenku s volány, které jsou opět v módě. Jako obuv zvolíme černé lodičky a na závěr zvolíme černou koženou kabelku Tento outfit můžeme nosit do práce, nebo na firemní večírky. Jako další kousek můžeme zvolit bílé kalhoty s bílým sakem, které také jsou IN, k tomu můžeme zvolit černou halenku s černými lodičkami. Prostě tyto barvy se spolu dokonale kombinují a nikdy nebudou OUT. Výhodou je, že máme mnoho možností jak tyto dva barvené kousky nosit a kombinovat.

Stará dobrá džínovina

Denim je základní prvek v šatníku. Tato riflovina se výborně kombinuje s barevnými outfity, nemluvě o bílé kombinaci. Denim a bílá prostě jdou k sobě a pokud zkombinujete tyto dvě barvy, máte vyhráno. Pokud zůstanete v neutrálních barvách budete mít jistotu, že svým outfitem jste to nepřehnali. Zvolíme si modré roztrhané džíny, které jsou vhodné pro toto teplé období, dále zvolíme bílé tričko s bílým sakem. Jako obuv můžeme zvolit bílé tenisky a na závěr zvolíme bílou koženou kabelku ve středním rozměru a s dokonalou zlatou aplikací, kterou můžeme sladit is doplňky. Riflovina nikdy nebude OUT. Pokud máme bílé šaty, můžeme k nim zvolit džínová bundu a dokonalý outfit je na světě.

Bílá a červená

Tyto barvy jsou úžasné. Ohnivá barva s kombinací romantické bílé barvy jsou sexy a něžné zároveň. Červené se netřeba vůbec bát opravdu výborně ladí s bílou. Můžeme zvolit bílé kalhoty s vysokým pasem, k tomu zvolíme červený výrazný rolák. Obuv můžeme zvolit klidně černé mokasíny a na závěr zvolíme bílou crossbody koženou kabelku.. Tento outfit můžeme nosit do práce nebo na kávičky s přáteli. Tato výrazná červená barva je dokonalá na toto teplé období, tak zkuste ní zazářit i vy. Výborně a snadno se kombinuje, můžeme klidně zvolit i bílou obtažené sukni s tímto červeným rolákem a obuv zvolit bílé nebo černé lodičky.

Kdy se bílá nehodí?

Ano je i takový případ, kdy bychom bílou nosit neměli. A to je na svatbu jako host, nebo na pohřby. Při takových událostech bude lepší když tyto barvy nebudete kombinovat, protože můžete být i ve společnosti špatně pochopena. A to určitě nechcete.

Milé dámy, doufáme, že se Vám tento článek líbil a pevně věříme, že bílé kousky ve vašem šatníku nebudou jen tak ležet a zaostávat, ale doufáme, že je budete umět dokonale zkombinovat díky našemu článku.

Zdroj obrázků: www.google.cz, Emotys.cz

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -magazin

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy


Vybíráte si nový tablet? Vsaďte na stylový iPad mini od Applu!