Sobota, 26 září, 2020
- Komerční sdělení -

Jak udělat radost své single kamarádce

Post date:

Author:

Category:

Máte kamarádku, která je sama a její život je poslední dobou tak trochu chaos? Potom, pokud vám na ní skutečně záleží, zkuste přijít s něčím, co jí spraví náladu a zvedne sebevědomí. Ono je moc fajn vědět, že existuje někdo, komu na nás záleží.  Přinášíme vám seznam věcí, které vaši kámošku zaručeně potěší.

Zajděte za ní

Přijít domů mezi čtyři stěny není zrovna nic příjemného, pokud si už tedy člověk nestihl na to zvyknout a nepřizpůsobil tomu svůj život. Pro čerstvě single lidi je to smutné, deprimující a nepříjemné. Udělejte si čas a skočte k ní na kafe, cestou ji kupte něco, co má ráda – čokoládu, zákusek, ale klidně i nějakou kosmetiku.

Udělejte si babský den

Skočte do drogerie, kupte třeba dvě masky na obličej, dvě masky na ruce a nohy, kupte vínko a hurá za kamarádkou. Udělejte si společný zkrášlující den. Nemusíte hned běžet do salónu a utrácet horentní sumy. Relaxaci, legraci a příjemnou zábavu si lze užít i doma.

Společná dovolená

Pokud jste i vy single, ale už jste si zvykla a nijak tento fakt nehrotíte, zkuste se s kamarádkou domluvit, že vyrazíte společně třeba na dovelenou. Ubytování v Chorvatsku finančně tak nákladné zase není a užijete si společně krásy přírody, relax na pláži i večerní zábavu.

Kupte jí kytičku

Nikde není napsáno, že kytku s věnováním musí ženě posílat pouze muž. Klidně tak může učinit i nejlepší kamarádka. S vínem můžete poslat i nějaký dáreček. Člověka, který nebyl zvyklý být sám, to určitě rozveselí a zahřeje.

Dubrovnik Old Town seen from above

Dobrodružství

Zkuste společně zažít dobrodružství. Prostě vyberte last minute dovolenou a už pakujte kufry a těšte se na společných 7 dní někde u moře.

Pyžamová párty

Sbalte si pyžamo, zubní kartáček a hurá na víkend ke kamarádce, aby nebyla sama a přišla na jiné myšlenky. Co večer v pyžamu dělat? Sledovat filmy, jíst v posteli, popíjet víno nebo kafíčko, smát se hloupostem.

Vyrazte společně na nákupy

Nic nezažene chmury lépe než nejlepší kamarádka. Říká se, že kafe s kamarádkou je lepší než 10 psychologů. Domluvte se spolu a vyrazte si koupit něco pěkného na sebe.

- Komerční sdělení -
- Komerční sdělení -

Mohlo by Vás zajímat

Sponzorované odkazy

Chcete si pořídit domácí wellness? S projektováním wellness na míru vám pomohou specialisté z Wellness Vision!
Vybíráte si nový mobilní telefon? Vsaďte na stylový iPhone Xs od Applu!

Ovoce jako váš nejlepší přítel

Rádi bychom v následujících řádcích zbořili několik mýtů o ovoci a zajistili mu trochu lepší reputaci, než jakou mohlo v posledních obdobích získat.

Zelená pro vaše děti

Společnost Zelená Žirafa se na českém trhu prezentuje prodejem dětských hraček, kočárků a jiných potřeb pro děti. Specializujeme se především na výběr...

Jak vyřešit finanční tíseň?

Přestali se k vám příbuzní znát ve chvíli, kdy vešlo ve známost, že jste finančně na dně a že potřebujete nějakou půjčku? Nechávají...